Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – “Searching”, “Hannah Gadsby: Douglas” i nowy sezon serialu “Ash kontra martwe zło”

Facebooktwitter

Netflix filmy

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o dwa nowe filmy oraz nowy sezon serialu Ash kontra martwe zło. Dwa filmy zostały dziś usunięte z oferty, a jeden film został przeznaczony do usunięcia 2 czerwca 2020r.

Dzisiejsze nowości

Searching (2018) | film | 1g42m | 13+ | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Kiedy jego 16-letnia córka znika, David podąża jej śladami w sieci i próbuje ją odnaleźć z pomocą laptopa, portali społecznościowych i pewnej detektyw.

W rolach głównych: John Cho, Debra Messing, Joseph Lee

Gatunki: Dramaty, Thrillery, Filmy sensacyjne
Kategorie: Trzymający w napięciu


Netflix seriale

3. sezon Ash kontra martwe zło / Ash vs. Evil Dead (2016) | serial, sezon 1-3 | polskie  napisy i lektor

Opis Netflix: Niezrównany łowca demonów Ash Williams powraca po trzydziestoletniej przerwie, aby rozprawić się z nową nadprzyrodzoną plagą. Stracił rękę, ale wciąż ma to coś.

W rolach głównych: Bruce Campbell, Lucy Lawless, Ray Santiago
Twórcy: Ivan Raimi, Sam Raimi, Tom Spezialy

Sezon 1.: 10 odcinków – Niezrównany łowca demonów Ash Williams powraca po trzydziestoletniej przerwie, aby rozprawić się z nową nadprzyrodzoną plagą. Stracił rękę, ale wciąż ma to coś.

Sezon 2.: 10 odcinków – Ash wraca do rodzinnego Elk Grove, aby walczyć z Deditami. Sytuacja zmusza go do nawiązania współpracy z dawnym wrogiem.

Sezon 3.: 10 odcinków od 26.05.2020 – Jest obrońcą żywych, pogromcą martwych i tatusiem, który wkrótce pozna swoją córkę, o której nie miał zielonego pojęcia.

Gatunki: Seriale komediowe, Horrory telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe
Kategorie: Kiczowaty, Udawana powaga, Brutalny, Straszny

Netflix filmy Hannah Gadsby: Douglas (2020)
film – 1g12m
 

Hannah Gadsby wraca z drugim programem specjalnym, w którym omawia tajniki popularności, swoją tożsamość i dziwne spotkanie na wybiegu dla psów.

W ofercie od: 2020-05-26

W rolach głównych: Hannah Gadsby

Gatunki: Prześmiewcze programy komediowe, Stand-upy, Komedie, Filmy i seriale historyczne
Kategorie: Błyskotliwy, Prześmiewczy

Douglas, jedna z najbardziej błyskotliwych i zaskakujących gwiazd komedii wszech czasów, zabiera widzów w jedyną w swoim rodzaju podróż — z parku dla psów do renesansu i z powrotem.

Hannah Gadsby zgarnęła za swój wymykający się wszelkim klasyfikacjom program „Nanette” Emmy i nagrodę Peabody’ego. Znana z łamania stereotypów, swój drugi album komediowy nazwała imieniem najstarszego psa, którego zabrała na spacer dookoła świata. Ostatnim przystankiem na ich trasie było Los Angeles, gdzie Hannah nagrała swój drugi program komediowy dla serwisu Netflix„Hannah Gadbsy: Douglas”.

Filmy dziś usunięte

Netflix filmy I Am Jane Doe (2017)
film – 1g38m – polskie napisy 

Ten mocny dokument opowiada prawdziwe historie amerykańskich dziewczyn, które padły ofiarą handlu dziećmi. Wszystko zaczęło się od portalu z ogłoszeniami.

Netflix filmy The Last Man on the Moon (2014)
film – 1g36m – 6,85/10 – polskie napisy i lektor 

Astronauta Gene Cernan opowiada o historii lądowań NASA na Księżycu i zastanawia się, jak bycie ostatnią osobą, która postawiła na nim nogę, zmieniło jego życie.

Film dostępny tylko do 1 czerwca 2020

Netflix filmy The Creative Brain / Kreatywny mózg (2019)
film – 52m – polskie napisy 

Neurobiolog David Eagleman analizuje pracę innowatorów z różnych dziedzin, by znaleźć odpowiedź na pytanie, jak skłonić nasz mózg do większej kreatywności.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/

 

#zostanwdomu


Polecamy również

Dark – sezon 3 | Zapowiedź premiery od Netflix Polska

Nowy serial LOVE LIFE zadebiutuje w Polsce w HBO GO już 28 maja

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner