Nowy serial LOVE LIFE zadebiutuje w Polsce w HBO GO już 28 maja

Facebooktwitter

hbo go seriale

HBO Polska: Serial Love Life opowiadać będzie o podróży od pierwszej miłości do tej ostatniej oraz o tym w jaki sposób ludzie, których spotykamy na swojej drodze wpływają na to jacy jesteśmy, kiedy w końcu decydujemy się zostać z kimś na zawsze.

To świeże spojrzenie na komedię romantyczną w formie serialowej antologii, której twórcą i jednym z showrunnerów jest Sam Boyd (In a Relationship).

Serial wyprodukowany został przez Lionsgate Television i Feigco Entertainment.

W każdym sezonie produkcja śledzić będzie poszukiwania miłości innego głównego bohatera, a każdy z półgodzinnych odcinków przedstawi historię jednego z jego związków.

hbo go seriale

W pierwszym sezonie wystąpi Anna Kendrick (Pitch Perfect, Zwyczajna przysługa) oraz Zoë Chao (serial Życie z samym sobą, Gdzie jesteś, Bernadette?), Peter Vack (seriale Ktoś wyjątkowy, Dziewczyny nad wyraz) i Sasha Compère (serial Cudotwórcy).

Premiera serialu Love Life zaplanowana została w HBO GO na 28 maja. Tego dnia do serwisu dodane zostaną pierwsze trzy odcinki produkcji. Premiery kolejnych odcinków odbywać się będą co tydzień w środy (po dwa odcinki). Serial liczyć będzie 10 odcinków.

 

#zostanwdomu


Polecamy również

Nietuzinkowe matki z małego ekranu zobaczyć można w HBO GO

Premiery w ofercie Netflix Polska – „Snowpiercer” i „Zatrzyj ślady”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner