Premiery i aktualizacje w ofercie, serial oraz filmy usunięte (01.02.2019)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.8]

netflix Lucifer
3. sezon Lucifer / Lucyfer (2016) | serial, sezon 1-3 | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.0/10

Znudzony diabeł porzuca rolę władcy piekieł i przenosi się do Los Angeles, gdzie otwiera klub nocny i zaczyna towarzyszyć pani detektyw z wydziału zabójstw.

W rolach głównych: Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro
Obsada: Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro, D.B. Woodside, Lesley-Ann Brandt, Scarlett Estevez, Rachael Harris, Aimee Garcia, Tricia Helfer, Tom Welling, Jeremiah W. Birkett, Pej Vahdat, Michael Gladis
Gatunki: Seriale na podstawie komiksów, Dramaty telewizyjne, Seriale i programy kryminalne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale science fiction i fantasy
Kategorie: Zabawne, Emocjonujące

Sezon 1: Znudzony diabeł porzuca rolę władcy piekieł i przenosi się do Los Angeles, gdzie otwiera klub nocny i zaczyna towarzyszyć pani detektyw z wydziału zabójstw.

Sezon 2: Lucyfer ponownie wraca na nasze ekrany. W mieście zjawia się jego matka, dlatego musi okiełznać swój ognisty temperament.

Sezon 3: Lucyfer przechodzi kryzys tożsamości. Nowy gburowaty porucznik wprowadza zamieszanie w życiu Chloe i całego wydziału policji w Los Angeles.


netflix When Calls the Heart S5
5. sezon When Calls the Heart / Głos serca (2014) | serial, sezon 1-5 | 8,65/10 | 7+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.5/10

Historia z początków XX wieku o kobiecie z wyższych sfer, która porzuca miejskie życie, aby zostać nauczycielką w małym miasteczku na zachodzie Kanady.

W rolach głównych:Erin Krakow, Daniel Lissing, Lori Loughlin
Obsada: Erin Krakow, Daniel Lissing, Lori Loughlin, Martin Cummins, Chelah Horsdal, Gracyn Shinyei, Jack Wagner, Mitchell Kummen, Loretta Walsh, Erica Carroll, Darius Zaviceanu, Charlotte Hegele, Steve Bacic, Adrian Hough, Kristina Wagner
Gatunki: Seriale oparte na literaturze, Seriale familijne do wspólnego oglądania, Filmy i seriale kostiumowe, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Dla całej rodziny, Uczuciowe
Twórcy:Michael Landon Jr.

Sezon 1: Młoda nauczycielka Elizabeth musi zdobyć sympatię uczniów, poradzić sobie z dwoma adoratorami i zmobilizować wdowy z miasteczka do walki z kierownictwem kopalni.

Sezon 2: W sezonie 2 Elizabeth postanawia pozostać w Coal Valley, ale nowe miłości i wyzwania mogą zagrozić jej przyszłości z Jackiem.

Sezon 3: W trzecim sezonie romans Elizabeth i Jacka rozkwita, podczas gdy związek Abigail i Franka zostaje wystawiony na próbę przez nieoczekiwanych gości w Hope Valley.

Sezon 4: Propozycja budowy nowego szlaku kolejowego wzbudza kontrowersje w Hope Valley. Elizabeth i Jack mają problemy w związku.

Sezon 5: Jack i Elizabeth wkrótce mają wziąć ślub. Gdy wydaje im się, że wreszcie mogą planować wspólną przyszłość, w życiu Elizabeth nieoczekiwanie wydarza się tragedia.


Swoją premierę w ofercie Netflix Polska miały wczoraj także:

Guilty (2015)
film – 2g7m – można pobrać – 6,57/10 – polskie napisy

Ginie nastolatka i służący. Żałośni policjanci knocą śledztwo — ich wybór podejrzanego wzbudza kontrowersje.

Powrót do oferty.

Have You Seen the Listers? / Widzieliście Listerów? (2017)
film – 1g26m – polskie napisy

Ten dokument to szczera opowieść o życiu australijskiego artysty street artu Anthony’ego Listera, który oswaja się ze sławą i mierzy z osobistymi problemami.

Heal / Samoleczenie (2017)
film – 1g46m – polskie napisy

Opowieści liderów duchowych, lekarzy i osób z przewlekłymi chorobami są świadectwem potężnych więzi łączących ludzkie ciało i psychikę.

Sparta (2018)
serial – polskie napisy

Prowadzący śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci nauczycielki detektyw trafia do zawiłego świata wirtualnej rzeczywistości i gry, w której stawka jest naprawdę wysoka.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...