Premiery serialowe w ofercie Netflix Polska (11-12.04.2019)

Facebooktwitter

netflix Mighty Little Bheem S1
Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami i planem wydawniczym Netflix Polska na kwiecień 2019r. swoją premierę w ofercie mają dziś nowe seriale i nowy odcinek serialu:

Mighty Little Bheem / Potężny mały Bheem (2019) | serial animowany, sezon 1, 21 odcinków | dla każdego | można pobrać | brak dialogów

Opis Netflix: Nieokiełznana ciekawość tego brzdąca i jego wielka siła sprawiają, że w swoim małym indyjskim miasteczku zawsze bawi się doskonale.

Gatunki: Seriale dla dzieci, Indyjskie programy i seriale, Programy komediowe, Telewizyjne kreskówki
Kategorie: Zwariowane
Twórcy: Rajiv Chilaka

Huge in France (2019)
serial – polskie napisy i lektor 

Znany francuski komik, Gad Elmaleh, przeprowadza się do Los Angeles dla swojego syna. Kłopot w tym, że po tej stronie oceanu nie może już żyć jak celebryta.

UHD/4K/HDR/DolbyVision. Sezon 1: 8 odcinków od 12.04.2019.

Gad Elmaleh to naprawdę znany komik… Ale jego sława raczej nie sięga poza granice Francji. Artysta porzuca wygodne życie i przenosi się do Los Angeles, aby odnowić kontakt z dawno niewidzianym, 16-letnim synem, który pracuje jako męski model i nie trawi niczego, co jest związane z komedią. Niestety w Ameryce Gad nie będzie mógł liczyć na przywileje związane ze statusem celebryty.

Special (2019)
serial – polskie napisy i lektor 

Młody homoseksualista z porażeniem mózgowym stawia wszystko na jedną kartę, by wreszcie móc żyć tak, jak zawsze chciał.

UHD/4K. Sezon 1: 8 odcinków od 12.04.2019.

netflix Star Trek Discovery S1
trzynasty odcinek 2. sezonu Star Trek: Discovery (2017) | serial, sezon 1-2 | 13+ | HDR/Dolby Vision | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.4/10

Opis Netflix: Po stuleciu spokoju wybucha wojna między Federacją a Imperium Klingońskim. W centrum sporu stoi zhańbiony oficer Gwiezdnej Floty.

W rolach głównych: Sonequa Martin-Green ,Doug Jones, Shazad Latif
Obsada: Sonequa Martin-Green, Doug Jones, Anthony Rapp, Mary Wiseman, Shazad Latif, Jason Isaacs, Michelle Yeoh, Anson Mount
Gatunki: Seriale i programy ,Seriale akcji i przygodowe, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Fantazyjne, Emocjonujące
Twórcy: Bryan Fuller, Alex Kurtzman

Do grona scenarzystów i producentów „Discovery” należy Rod Roddenberry, syn twórcy „Star Treka”, Gene’a Roddenberry’ego.

 

Sezon 1: Po stuleciu spokoju wybucha wojna między Federacją a Imperium Klingońskim. W centrum sporu stoi zhańbiony oficer Gwiezdnej Floty.

Sezon 2: Tajemnicze zdarzenia w różnych częściach galaktyki sprawiają, że Discovery rusza w nową misję pod wodzą tymczasowego kapitana — Christophera Pike’a z Enterprise.

S2O13 – 13. Smutek rozstania tak bardzo jest miły – 48m

netflix Star Trek Discovery S2E13

Zbliża się flota Sekcji 31. Załoga Discovery opuszcza statek. Michael przygotowuje się do wykonania zadania, które może się okazać jej ostatnią misją.

Star Trek: Discovery: Sezon 2
W nowym sezonie cała galaktyka jest ogarnięta kryzysem, którego przyczyny może wyjaśnić tylko załoga Discovery. Dowództwo na statku tymczasowo przejmuje komandor Pike.

Kolejne odcinki nowego sezonu będą trafiać do oferty Netflix Polska co piątek.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner