Premiery w ofercie Netflix Polska (01.06.2017)

Facebooktwitter

netflix-Secrets-of-WestminsterZgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na czerwiec 2017r. dziś premierę w ofercie mają filmy:

Secrets of Westminster (2014) – film – 54m – 7+ – można pobrać – polskie napisy
Odwiedzimy nieznane zakamarki brytyjskiego Parlamentu, Big Bena i Westminster Abbey, które odsłonią przed nami niezwykłą historię i ukryty urok tych słynnych budynków.

W rolach głównych: Samuel West

Burlesque: Heart of the Glitter Tribe (2017) – film – 1g16m – 16+ – polskie napisy
Ten wymowny film dokumentalny śledzi losy występujących w burlesce artystów z Portland, w stanie Oregon, którzy prezentują zupełnie różne formy sztuki.

Reżyser: Jon Manning

Betting on Zero (2017) – film – 1g44m – 7+ – można pobrać – polskie napisy
Film dokumentalny o firmie Herbalife, międzynarodowym producencie suplementów dietetycznych, która została oskarżona o zorganizowanie piramidy finansowej.

W rolach głównych: William Ackman
Reżyser: Ted Braun

Gringo: The Dangerous Life of John McAfee (2016) – film – 1g37m – można pobrać – polskie napisy
John McAfee zarobił miliony na oprogramowaniu antywirusowym. Dziś jednak opinię publiczną bardziej interesuje jego dziwaczne i skandaliczne życie.

Reżyser: Nanette Burstein

The Woman with 7 Personalities (2004) – film – 47m – 13+  – można pobrać – polskie napisy
Poznaj kobietę, która ma siedem różnych osobowości, i dowiedz się, co na temat jej rzadkiej choroby sądzą eksperci z dziedziny zdrowia psychicznego.

Reżyser: Ruth Selwyn

World of Compulsive Hoarders (2007) – film – 48m – 16+ – można pobrać – polskie napisy
Obsesyjni zbieracze gromadzą ukochane przedmioty i nie potrafią ich wyrzucić, co czasami zmienia ich życie w prawdziwe piekło.

W rolach głównych: Paul McGann

netflix-Burlesque-Heart-of-the-Glitter-Tribe netflix-Betting-on-Zero netflix-Gringo-The-Dangerous-Life-of-Joh-McAfee netflix-The-Woman-with-7-Personalities netflix-World-of-Compulsive-Hoarders

KOMENTARZE:

Jeden komentarz do “Premiery w ofercie Netflix Polska (01.06.2017)

  • 01.06.2017 o 10:00
    Bezpośredni odnośnik

    Ktoś się tutaj na stronie kiedyś pytał co dalej z Telefonistkami. Odpowiedz przyszła wczoraj. 2 sezon, czy tam 1B ma mieć premierę w grudniu tego roku. 3 transza (sezon, część sezonu, whatever) ma zadebiutować w 2018 roku. Info za instagramem netflixes i kontem jednej z aktorek.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner