Premiery w ofercie Netflix Polska (23.06.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.4]

netflix-glow-S1-bg-1-1Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na czerwiec 2017r. dziś premierę w ofercie mają filmy i serial:

GLOW (2017) – serial – 16+ – UHD/4K/HDR/Dolby Vision – polskie napisy i lektor
W latach 80. w Los Angeles powstała grupa zapaśniczek znanych jako Olśniewające Wrestlerki. Serial komediowy twórców „Orange Is the New Black”.

W serialu Jenji Kohan o mistrzyniach wrestlingu pojawiają się Alison Brie („Mad Men”, „Comunity”) i komik Marc Maron.

W rolach głównych: Alison Brie, Betty Gilpin, Marc Maron
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale historyczne, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Liz Flahive, Carly Mensch

Sezon 1: Lata 80. w Los Angeles. Grupa nietuzinkowych kobiet odnajduje sens życia jako Olśniewające Wrestlerki. Serial komediowy twórców „Orange Is the New Black”.

„GLOW” to fikcyjna opowieść o Ruth Wilder (Alison Brie), bezrobotnej aktorce żyjącej w Los Angeles w latach 80., która ma ostatnią szansę, by zostać gwiazdą. Jak się okazuje, droga na szczyt wiedzie przez… mieniący się cekinami, spandeksowy świat kobiecego wrestlingu. Ruth konkuruje z 12 innymi odmieńcami z Hollywood oraz z Debbie Eagan (Betty Gilpin) — byłą aktorką serialową, która porzuciła karierę na rzecz macierzyństwa, ale musiała wrócić do pracy, gdy okazało się, że jej perfekcyjne życie jest… dalekie od perfekcji. Mentorem kobiet podczas ich wspinaczki po szczeblach kariery wrestlingowej jest Sam Sylvia (Marc Maron) — skończony reżyser filmów klasy B, który nie stroni od kokainy. Serial na podstawie krótko emitowanego, ale uwielbianego programu z lat 80.

Producentami wykonawczymi serialu „GLOW” są Liz Flahive („Homeland”, „Siostra Jackie”), Carly Mensch („Orange Is The New Black”, „Siostra Jackie”), Jenji Kohan („Orange Is the New Black”, „Trawka”) oraz Tara Herrmann („Orange Is the New Black”).”


netflix-american-anarchist-bg-1-1American Anarchist (2016) – film1g20m – można pobrać – polskie napisy
Dokument przybliżający postać Williama Powella, który w 1971 r., jako 19-latek, napisał książkę „The Anarchist Cookbook” i przez resztę życia szczerze tego żałował.

W rolach głównych: William Powell
Gatunki: Filmy dokumentalne, Dokumenty biograficzne
Reżyser: Charlie Siskel


Nobody Speak: Trials of the Free Press / Ani słowa: bitwa o wolność prasy (2017) – film dokumentalny – 1g35m – UHD/4K – 13+ – polskie napisy i lektor
Proces, który Hulk Hogan wytoczył firmie Gawker Media, pokazał, w jakim stopniu można ograniczyć wolność prasy i uciszyć swoich krytyków, jeśli ma się dużo pieniędzy.

Gatunki: Filmy dokumentalne, Filmy dokumentalne o nauce i technologii, Uznane przez krytyków filmy dokumentalne, Dokumenty społeczno-kulturalne, Filmy dokumentalne o tematyce politycznej
Reżyser: Brian Knappenberger

Film dokumentalny o sądowym starciu Hulka Hogana z serwisem internetowym Gawker porusza temat wolności prasy i kondycji dziennikarstwa we współczesnej Ameryce.

Ten dokument w reżyserii Briana Knappenbergera został nominowany do nagrody jury na festiwalu Sundance w 2017 r.


netflix-you-get-me-bg-1-1You Get Me (2017) – film – 1g29m – 13+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Po nocy spędzonej z nowo poznanym chłopakiem, Tylerem, Holly ogarnia niezdrowa obsesja na jego punkcie. Przenosi się do jego liceum i próbuje kontynuować ich „związek”.

W rolach głównych: Bella Thorne, Halston Sage, Taylor John Smith
Gatunki: Dramaty, Thrillery
Reżyser: Brent Bonacorso

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...