Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 15-16 lutego

Facebooktwitter

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o dwa nowe sezony serialu animowanego Jeźdźcy smoków: Na końcu świata, a siedem filmów zostało dziś z niej usuniętych. Wczoraj zadebiutował w ofercie pierwszy odcinek 5. sezonu serialu Outlander.

Dzisiejsza nowość

5 i 6 sezon Jeźdźcy smoków: Na końcu świata / Dragons: Race to the Edge (2015) | serial animowany dla dzieci | 8,61/10 | polskie napisy i dubbing

Opis Netflix: Twórcy filmu „Jak wytresować smoka” zapraszają na nowy serial, w którym CzkawkaSzczerbatek przeżywają całą masę niesamowitych przygód!

W rolach głównych: Jay Baruchel, America Ferrera, Christopher Mintz-Plasse

Zapraszamy na ponowne spotkanie z bohaterami filmu „Jak wytresować smoka 2” nagrodzonego Złotym Globem w 2014 r.

 

Sezon 1.: 13 odcinków od 10.08.2018 – Czkawka, Szczerbatek oraz pozostali Jeźdźcy Smoków rozbijają obóz w pobliżu Berk, walczą ze starymi przeciwnikami, a także poznają nowe smoki.

Sezon 2.: 13 odcinków od 10.08.2018 – Wysoka stawka i szybka akcja — Czkawka, Szczerbatek i reszta ekipy stawiają czoła nowemu wrogowi Rykerowi i jego bezwzględnej armii Łowców Smoków!

Sezon 3.: 13 odcinków od 17.02.2019 – Jeźdźcy Smoków chcą raz na zawsze rozprawić się z Viggiem. Pozyskują więc cennego rekruta i starają się pozostawać o krok przed Łowcami Smoków.

Sezon 4.: 13 odcinków od 17.02.2019 – Jeźdźcy Smoków zdobywają zaufanie innego plemienia i zawiązują sojusz przeciwko Viggowi. Tymczasem ten pracuje nad stworzeniem nowej tajnej broni.

Sezon 5.: 13 odcinków od 16.02.2020 – Jeźdźcy Smoków nie mają czasu, by nacieszyć się zwycięstwem. Nowy przywódca Łowców odkrywa, jak wykorzystać Paszczogony do lotu, a to oznacza poważne kłopoty.

Sezon 6.: 13 odcinków od 16.02.2020 – Jeźdźcy Smoków muszą pokonać konkurencję i jak najszybciej znaleźć wszystkie pięć części Smoczego Oka, by dowiedzieć się, kim jest znany z przepowiedni Król Smoków.

Gatunki: Seriale dla dzieci, Seriale oparte na literaturze, Seriale familijne do wspólnego oglądania, Seriale akcji i przygodowe, Telewizyjne kreskówki
Kategorie: Emocjonujący


Wczorajsza nowość

pierwszy odcinek 5. sezonu Outlander (2014) | serial, sezon 1-5 | UHD, 4K | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.5/10

Opis Netflix: Epicka opowieść na podstawie popularnej serii romansów fantasy autorstwa Diany Gabaldon ukazuje historię pary kochanków z różnych czasów.

W rolach głównych: Caitriona Balfe, Sam Heughan, Tobias Menzies
Twórcy: Ronald D. Moore

Ta romantyczna saga zdobyła trzy nominacje do Złotych Globów oraz tytuł najbardziej wciągającego serialu 2016 roku.

 

Sezon 1: Sanitariuszka służąca podczas II wojny światowej, rozdarta między dwoma życiami — i miłościami — niespodziewanie zostaje przeniesiona 200 lat w przeszłość.

Sezon 2: W nowym sezonie serialu Claire i Jamie odnajdują się w świecie intryg na dworze króla Francji i podejmują działania, które mogą zmienić bieg historii.

Sezon 3: Rozdzieleni przez stulecia Claire i Jamie próbują żyć dalej, zmagając się ze wspomnieniami o utraconej miłości.

Sezon 4: Claire i Jamie organizują sobie życie od nowa w Karolinie Północnej w czasach rewolucji amerykańskiej. Tymczasem Brianna i Roger dokonują szokującego odkrycia.

Sezon 5: Zbliża się rewolucja amerykańska. Jamie waha się nad wyborem strony, Claire wprowadza współczesną medycynę do Fraser’s Ridge, a Brianna staje przed wielkim dylematem.

S5:O1 – 1. The Fiery Cross – 62 min

Przyjaciele i rodzina zjeżdżają się na wesele w osadzie Fraser’s Ridge. Gubernator Tryon naciska na Jamiego, aby szukał Murtagha. Brianna podsłuchuje niepokojącą rozmowę.

 

Gatunki: Romantyczne seriale fantasy, Seriale fantasy, Romantyczne dramaty telewizyjne, Seriale i programy o tematyce politycznej, Seriale oparte na literaturze, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Ulubione filmy romantyczne
Kategorie: Emocjonujący, Romantyczny


Filmy dziś usunięte

Along Came Polly / Nadchodzi Polly (2004)
film – 1g30m – można pobrać – 6,71/10 – polskie napisy i lektor

Porzucony przez żonę tuż po ślubie poukładany Reuben odnawia kontakt ze zwariowaną przyjaciółką z dzieciństwa, która pokazuje mu, że w życiu czasami warto zaszaleć.

Nighthawks / Nocny jastrząb (1981)
film – 6,8/10 – polskie napisy i lektor

Dwaj nowojorscy policjanci zostają wplątani w wojnę z międzynarodową grupą bezlitosnych terrorystów. Czy wyjdą z niej zwycięsko?

Psycho / Psychol (1998)
film – 1g43m – polskie napisy i lektor

Remake klasycznego filmu z lat 60. Marion Crane zatrzymuje się w motelu, w którym spotyka Normana Batesa — człowieka skrywającego wiele mrocznych sekretów.

Psycho II / Psychoza II (1983)
film – 1g52m – można pobrać – 6,27/10 – polskie napisy i lektor

Norman Bates wraca do domu po ponad 20 latach spędzonych w zakładzie psychiatrycznym. Czy razem z nim wrócą również jego mroczne demony?

Shakespeare in Love / Zakochany Szekspir (1998)
film – 2g3m – można pobrać – 7,2/10 – polskie napisy i lektor

Młody Szekspir musi wystawić sztukę, której jeszcze nie ukończył. Podczas przesłuchań do roli poznaje piękną arystokratkę. To początek zakazanej miłości.

The Last Temptation of Christ / Ostatnie kuszenie Chrystusa (1988)
film – 2g43m – można pobrać – 6,73/10 – polskie napisy i lektor

Dramat biblijny. Tuż przed śmiercią na krzyżu Jezus Chrystus stawia czoło trudnym do odparcia i bardzo ludzkim pokusom.

Vanity Fair / Targowisko próżności (2004)
film – można pobrać – 6,6/10 – polskie napisy i lektor

Pochodząca z ubogiej rodziny Becky wykorzystuje swój spryt i urodę, by dostać się na salony Londynu początków XIX wieku.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Netflix Polska: Premiery filmowe i aktualizacje w ofercie – 15 lutego 2020

HBO GO Polska: Premiery i aktualizacje filmowe w ofercie – 15 lutego 2020

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner