Netflix Polska: Premiery filmowe i aktualizacje w ofercie – 15 lutego 2020

Facebooktwitter

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o siedem nowych filmów, przy czym trzy z nich to polskie produkcje a trzy ponownie trafiły dziś do oferty. Z oferty zostało dziś usuniętych osiem filmów.

Dzisiejsze nowości

Along Came a Spider / W sieci pająka (2001)
film – 1g43m – 7,33/10 – polskie napisy i lektor

Detektyw z wydziału zabójstw próbuje odnaleźć dziewczynę porwaną z elitarnej szkoły. Pomaga mu w tym młoda agentka Secret Service.

Powrót do oferty od 15.02.2020

W rolach głównych: Morgan Freeman, Monica Potter, Michael Wincott

Gatunki: Filmy na podstawie literatury, Filmy kryminalne, Thrillery, Thrillery kryminalne, Filmy sensacyjne, Thrillery psychologiczne

Deep Impact / Dzień zagłady (1998)
film – 2g1m – 7,04/10 – polskie napisy i lektor

Ziemi zagraża potężna kometa. Wyznaczony przez prezydenta USA weteran astronautyki o stalowych nerwach wyrusza wraz z załogą w kosmos, aby ją unicestwić.

Powrót do oferty od 15.02.2020

W rolach głównych: Robert Duvall, Téa Leoni, Elijah Wood

Gatunki: Dramaty, Science fiction i fantasy
Kategorie: Wzruszający

Juliusz (2018)
film – 1g33m – polska produkcja

Pechowy nauczyciel plastyki poznaje beztroską lekarkę weterynarii. Nowa znajomość utrudnia mu poskromienie wyjątkowo rozrywkowego ojca, któremu grozi kolejny zawał.

W rolach głównych: Wojciech Mecwaldowski, Jan Peszek, Anna Smołowik

Gatunki: Komedie, Komedie romantyczne, Filmy polskie, Komedie polskie, Filmy romantyczne
Kategorie: O nietypowej tematyce, Romantyczny

„Juliusz” to nowa komedia twórców „Planety Singli” – przeboju, który obejrzało w kinach blisko 2 miliony widzów! W roli tytułowej Wojciech Mecwaldowski, obok którego zobaczymy Jana Peszka, Annę Smołowik i Rafała Rutkowskiego. Scenariusz filmu współtworzyli najlepsi polscy stand-uperzy: Abelard Giza i Kacper Ruciński. W dodatkowych, zaskakujących rolach wielkie nazwiska polskiego kina: Jerzy Skolimowski, Andrzej Chyra i Maciej Stuhr.

Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki (Wojciech Mecwaldowski), którego głównym problemem w życiu jest ojciec (Jan Peszek) – nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób na to, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii – Dorota (Anna Smołowik). Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą…

Za filmem stoi grono twórców hitu „Planeta Singli” (firma Gigant Films, czyli producenci Radosław Drabik i Michał Chaciński) współpracujący z czołowymi polskimi komikami sceny stand-up: Abelardem Gizą i Kacprem Rucińskim. Film będzie pełnometrażowym debiutem Aleksandra Pietrzaka, reżysera nagradzanych krótkich metraży „Mocna kawa wcale nie jest taka zła” i „Ja i mój tata”. „Juliusz” powstaje ze środków prywatnych.

Ocean’s 8 (2018)
film – 1g50m – polskie napisy i lektor

Debbie Ocean wychodzi z więzienia z planem — chce ukraść naszyjnik z dorocznej gali w nowojorskim muzeum sztuki. Do skoku stulecia rekrutuje siedem innych kobiet.

W rolach głównych: Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway

Gatunki: Komedie, Filmy kryminalne, Filmy o napadach, Komedie kryminalne, Thrillery, Thrillery kryminalne
Kategorie: Błyskotliwy

Nadszedł czas na nową część serii Ocean’s, która zapowiada duże zmiany — tym razem osiem kobiet planuje napad w Nowym Jorku. Występują: Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Mindy Kaling, Sarah Paulson i Awkwafina, Rihanna, Helena Bonham Carter

Piłsudski (2019)
film – 1g47m – polska produkcja

Opowieść o zuchwalstwie Piłsudskiego, którego życie miłosne obfitowało w zwroty akcji niewiele mniejsze niż te, którymi wsławił się na polu walki o wolność ojczyzny.

W rolach głównych: Borys Szyc, Magdalena Boczarska, Jan Marczewski

Gatunki: Filmy oparte na faktach, Dramaty, Dramaty o tematyce wojskowej, Dramaty polityczne, Filmy i seriale historyczne, Dramaty historyczne, Filmy polskie, Dramaty polskie
Kategorie: Mroczny

To nie miało prawa się stać! Jest rok 1901. Józef Piłsudski „Ziuk” (Borys Szyc) po brawurowej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego. Nieugięty na polu walki, w życiu prywatnym poddaje się namiętności, rozdarty między dwiema kobietami – żoną (Magdalena Boczarska) i kochanką (Maria Dębska). Przez zachowawczych członków Polskiej Partii Socjalistycznej uważany za terrorystę, Piłsudski wraz z najbliższymi współpracownikami nie cofnie się przed niczym – zamachami na carskich urzędników i najwyższych oficerów, szmuglowaniem bomb, zuchwałym napadem na pociąg – by osiągnąć swój cel: niepodległą Polskę. Zbliża się rok 1914 i „Ziuk” widzi nowe szanse na realizację niemożliwego. „Piłsudski” to kino awanturnicze, płomienny romans, historia Marszałka, jakiej dotąd nie znano.

Plan B (2018)
film – 1g22m – polska produkcja

W przeddzień Walentynek życie miłosne czterech osób staje na głowie. Próbując posklejać złamane serca, nawiązują nieoczekiwane, intrygujące relacje.

W rolach głównych: Kinga Preis, Marcin Dorociński, Edyta Olszówka

Gatunki: Komedie, Komedie romantyczne, Dramaty, Dramaty romantyczne, Filmy polskie, Komedie polskie, Dramaty polskie, Filmy romantyczne
Kategorie: Wzruszający, Romantyczny

“Plan B” to film o miłości – pełen emocji, humoru i życiowej prawdy. Bohaterów poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego – coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!

Film w reżyserii Kingi Dębskiej, autorki filmu „Moje córki krowy”, na podstawie scenariusza napisanego przez Karolinę Szablewską. W rolach głównych zobaczymy: Kingę Preis, Marcina Dorocińskiego, Edytę Olszówkę, Romę Gąsiorowską, Krzysztofa Stelmaszyka, Małgorzatę Gorol, Adama Cywkę i innych. Za zdjęcia odpowiada Andrzej Wojciechowski.

She’s Out of My League / Dziewczyna z ekstraklasy (2010)
film – 1g44m – 7,39/10 – polskie napisy i lektor

Kirk to przeciętniak, któremu udaje się poderwać boską Molly. Jego znajomi nie wierzą w ten związek, ale on gotów jest zrobić wszystko, by stało się inaczej.

Powrót do oferty od 15.02.2020

W rolach głównych: Jay Baruchel, Alice Eve, T.J. Miller

Gatunki: Komedie, Komedie romantyczne, Filmy romantyczne, Ulubione filmy romantyczne
Kategorie: Sprośny, Prześmiewczy, Romantyczny

Filmy dziś usunięte

80 Million / 80 milionów (2011)
film – 1g42m – polska produkcja

Dolny Śląsk, jesień 1981 roku. Po serii prowokacji SB, konfrontacja opozycji z komunistami wydaje się nieunikniona. Tuż przed ogłoszeniem stanu wojennego, młodzi działacze Solidarności postanawiają zagrać va banque i organizują brawurową akcję wyprowadzenia z wrocławskiego banku 80 milionów związkowych pieniędzy, zanim konto zostanie zablokowane. Funkcjonariusze Służby Bezpieczeństwa podążają za nimi krok w krok. Rozpoczyna się pasjonująca rozgrywka, w którą zostają zaangażowani duchowni i… cinkciarze. Każda ze stron ma asy w rękawie. [themoviedb.org]

Aram, Aram (2015)
film – 1g19m – 5,95/10 – polskie napisy

Aram niedawno został sierotą. Opuszcza Bejrut, aby zamieszkać ze swoim dziadkiem w Los Angeles, gdzie przeżywa szok kulturowy i pada ofiarą ormiańskiego gangu.

Escape from Alcatraz / Ucieczka z Alcatraz (1979)
film – 1g51m – 7,76/10 – polskie napisy i lektor

Skazany na dożywocie Frank Morris planuje samowolne opuszczenie Alcatraz. Thriller oparty na historii jedynej udanej ucieczki z tego więzienia.

Horrible Bosses 2 / Szefowie wrogowie 2 (2014)
film – 1g48m – 6,4/10 – polskie napisy i lektor

Trójka przyjaciół ma dosyć swojej pracy i zakłada własną firmę. Gdy jednak zostają oszukani przez inwestora, postanawiają porwać jego syna.

La Coppia dei Campioni (2016)
film – 1g28m – 6,13/10 – polskie napisy

Dwóch pracowników o radykalnie różnych światopoglądach wygrywa w firmowej loterii wspólną wycieczkę na mecz piłkarski. Podróż nie układa się jednak zgodnie z planem.

Same Kind of Different as Me / Jednakowo inni (2017)
film – 1g59m – polskie napisy i lektor

Bogate małżeństwo w kryzysie zaprzyjaźnia się z bezdomnym, który zmienia ich spojrzenie na życie. Film oparty na prawdziwej historii.

Sophie Seeks 7 / Facet (nie)potrzebny od zaraz (2014)
film – 1g24m – polska produkcja

Po zerwaniu ze swoim niewiernym facetem trzydziestolatka kontaktuje się z szóstką swoich byłych, licząc na to, że któryś jednak był miłością jej życia.

The Photographer / Fotograf (2014)
film – 1g52m – polskie napisy

Milicjantka bada sprawę seryjnego mordercy, który zostawia przy ciałach ofiar kartoniki z numerami. Wygląda na to, że zbrodniarz jest powiązany z Armią Radziecką.

We’re No Animals (2015)
film – 1g34m – polskie napisy

Zblazowany hollywoodzki aktor, niezadowolony ze swoich komercyjnych filmów, przenosi się do Argentyny, gdzie bierze udział w eksperymencie socjologicznym.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Serial dokumentalny o supergwieździe tenisa Naomi Osace już wkrótce zadebiutuje w serwisie Netflix

Współpraca firm Netflix i Latinx House

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner