Premiery w ofercie Netflix Polska cd1. (01.07.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.7]

netflix-hostages-1Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o nowe sezony seriali:

2. sezon Hostages (2013) – serial, sezon 1-2 – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Nocą w domu lekarki, która ma nazajutrz operować premiera, pojawiają się uzbrojeni ludzie i stawiają ultimatum: ma uśmiercić pacjenta lub jej rodzina zginie.

W rolach głównych: Jonah Lotan, Ayelet Zurer, Tomer Kapon
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne
Twórcy: Omri Givon, Rotem Shamir

Sezon 1: Gdy uzbrojeni ludzie terroryzują rodzinę lekarki, musi ona dokonać niemożliwego wyboru: zabić premiera podczas operacji lub utracić najdroższe jej osoby.

Sezon 2: Adam, wyjęty spod prawa policjant, chce przerzucić swojego więźnia poza granice kraju, lecz powodzenie misji jest zagrożone, gdy zostaje osaczony przez policję.


3. sezon Intersection (2016) – serial, sezon 1-2 – 13+ – 6,13/10 – można pobrać – polskie napisy
Niespodziewanie przecinają się ścieżki szlachetnej lekarki i dwóch bogatych biznesmenów z pasją do samochodów. Pojawia się uczucie, które przynosi wielkie zmiany.

W rolach głównych: İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Alican Yücesoy
Gatunki: Seriale i programy, Seriale romantyczne, Tureckie seriale i programy, Dramaty telewizyjne

Sezon 1: Uczucia Naz względem Umuta zmieniają się, kiedy ten dołącza do firmy Aliego Nejata. Związek lekarki i biznesmena czeka poważna próba.

Sezon 2: Wszyscy czują, że znów prześladuje ich przeszłość, ale niektórzy dostają drugą szansę od losu. Powstają nowe plany i koncepcje, dzięki którym otwiera się wiele drzwi.

Sezon 3: Sześć miesięcy później tajemniczy telefon prowadzi do tragicznej straty, bezprawnego aresztowania i ujawnienia długo ukrywanej tajemnicy rodziny Karasu.

KOMENTARZE:

2 myśli nt. „Premiery w ofercie Netflix Polska cd1. (01.07.2017)

  1. Czy zgodnie z planem wydawniczym można by robić pojedyncze wpisy podsumowujące na koniec dnia zamiast sześciu? I fajnie by było udostępnić cały wpis w RSS zamiast zajawki.

    • Dzięki za sugestie. Wpisy robimy na bieżąco jak tylko info do nas spływa. Nie ma sensu wstrzymywać informacji do np. końca dnia. Jeśli jest tylko jedna aktualizacja danych dniowych to jest jak sugerujesz. Ale jeśli informacje pojawiają się co jakiś czas to je od razu publikujemy.

      Co do RSS, zobaczymy czy nie da się tego ulepszyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...