Premiery w ofercie Netflix Polska cz. 2 – w tym 2. sezon „The Expanse” i 4. sezon „BoJack Horseman” (08.09.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.7]

netflix-the-expanse-bg1-1Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na wrzesień 2017r. dziś swoją premierę w ofercie mają:

2. sezon The Expanse (2015) – serial, sezon 1-2 – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Przenosimy się 200 lat w przyszłość, gdzie sprawa zaginionej dziewczyny łączy losy detektywa z pasa asteroid, kapitana frachtowca i dyplomatkę próbującą zapobiec wojnie.

W rolach głównych: Thomas Jane, Steven Strait, Cas Anvar
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Mark Fergus, Hawk Ostby

Serial „The Expanse” oparty jest na serii powieści Jamesa S.A. Coreya (pseudonim dwóch wspólnie tworzących pisarzy).

Sezon 1: Statek Canterbury niechętnie odpowiada na sygnał S.O.S. Konsekwencją tego może być wojna między Ziemią a Marsem.

Sezon 2: Ziemia i Mars są na krawędzi wojny. Holden i załoga Rocinante rozpoczynają walkę mającą na celu unicestwienie nieustannie mutującej protomolekuły.


4. sezon BoJack Horseman (2014) – serial, sezon 1-4 – 16+ – można pobrać – polskie napisy i dubbing
Oto najbardziej uwielbiany koń sitcomów lat 90. — 20 lat później. Straszny malkontent, ale serce ma ze… nie do końca ze złota… ale z czegoś podobnego. Z miedzi?

W rolach głównych: Will Arnett, Aaron Paul, Amy Sedaris
Gatunki: Seriale i programy, Seriale komediowe, Sitcomy, Animowane seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Raphael Bob-Waksberg

Jaki jest koń, każdy widzi? Will Arnett pokazuje, że nic bardziej mylnego. Partnerują mu Aaron Paul oraz Amy Sedaris.

Sezon 1: Niegdyś był gwiazdą popularnego sitcomu „Rozbrykani”, dziś zapomniany przez fanów BoJack snuje się po Hollywood, narzeka i nosi kolorowe swetry.

Sezon 2: Kariera i życie BoJacka mają szansę nabrać rozpędu, gdy jego książka staje się bestsellerem, a on otrzymuje rolę swoich marzeń. O ile tylko niczego nie zawali…

Sezon 3: „Secretariat” odnosi ogromny sukces. BoJack w końcu czuje się doceniony. Jednak w życiu osobistym wszystko, czego dotknie, zamienia się w g…

Sezon 4: Podczas gdy BoJack zmaga się ze stratą i nienawiścią do samego siebie, Todd pomaga Peanutbutterowi w wyborach na gubernatora Kalifornii. Diane pisze na blogu.


#realityhigh (2017) – film – 1g39m – 13+ – polskie napisy i lektor
Wzorowa uczennica, Dani, w końcu nawiązuje relację z chłopakiem, w którym od dawna się podkochuje. To wyraźnie nie podoba się jego byłej, która jest gwiazdą internetu.

W rolach głównych: Nesta Marlee Cooper, Kate Walsh, John Michael Higgins
Gatunki: Komedie
Reżyser: Fernando Lebrija


netflix-Fire Chasers-bg-1Fire Chasers / Ścigając ogień (2017) – serial, sezon 1 – 16+ – polskie napisy i lektor
Serial dokumentalny o dzielnych strażakach, którzy robili wszystko, by ugasić śmiercionośne płomienie i ochronić domy mieszkańców podczas pożarów w Kalifornii w 2016 r.

Gatunki: Seriale i programy, Amerykańskie seriale i programy, Filmy dokumentalne


netflix-Greenhouse Academy-bg-1Greenhouse Academy (2017) – serial, sezon 1 – 7+ – polskie napisy i lektor
Hayley i Alex, nastoletnie rodzeństwo, trafiają do elitarnej szkoły, gdzie poznają rywalizację i miłość oraz odkrywają tajemnicę związaną z niedawną śmiercią ich matki.

W rolach głównych: Ariel Mortman, Finn Roberts, Chris O’Neal
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Programy i seriale dla nastolatków, Dramaty telewizyjne
Twórca: Giora Chamizer

Sezon 1: W szkole dla utalentowanej młodzieży rywalizują ze sobą grupy sportowców i kujonów. Jednak wrogowie będą musieli połączyć siły, by stawić czoło nadchodzącym wyzwaniom.


netflix-The Confession Tapes-bg-1The Confession Tapes / Taśmy winy (2017) – serial, sezon 1 – 13+ – polskie napisy i lektor
Czasami skazani za morderstwa utrzymują, że ich zeznania zostały wymuszone lub były po prostu fałszywe. Właśnie o takich sprawach opowiada ten serial dokumentalny.

Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Programy i seriale historyczne, Amerykańskie seriale i programy, Filmy dokumentalne o tematyce kryminalnej, Filmy dokumentalne, Filmy dokumentalne o tematyce historycznej, Dokumenty społeczno-kulturalne, Filmy i seriale historyczne

KOMENTARZE:

8 myśli nt. „Premiery w ofercie Netflix Polska cz. 2 – w tym 2. sezon „The Expanse” i 4. sezon „BoJack Horseman” (08.09.2017)

  1. mam pytanie dotyczące sekcji „Oglądaj dalej”, czy też macie tak, że gdy pojawia się nowy sezon serialu po jakimś czasie, to nie pojawia się on w „oglądaj dalej”? Trochę szkoda, że nie wyświetla się to automatycznie… np. że mam do obejrzenia pierwszy odcinek 2 sezonu The Expanse, tylko sama muszę go szukać.

    • Serial ten jak i inne produkowane przez tą stacje dostępne są za darmo na ich stronie…więc nie trzeba czekać aż Netflix raczy rzucić ochłap pół roku po premierze 🙂

  2. Chodzi Tobie o The Expanse? Przecież na stronie syfy com pełnych odcinków (full episodes) tego serialu jest chyba tylko pięć najnowszych z drugiego sezonu. Możliwe, że jakby się oglądało na bieżąco, to można by obejrzeć wszystkie, ale obecnie tam się raczej nie da całości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...