Wiedźmin – Netflix zaprasza do udziału w Próbie Traw

Facebooktwitter


Netfli
x Polska zaprasza wszystkich fanów Wiedźmina na Próbę Traw, która odbędzie się w Warszawie 14 grudnia 2019r.

Na facebookowym profilu Netflix Polska pojawiło się dziś wydarzenie zatytułowane Próba Traw, które się odbędzie w sobotę, 14 grudnia 2019 o 12:00 – 18:00 na ulicy Nowy Świat 12 w Warszawie.

„To oczywiste. Chcą zmutować dzieciaka, poddać go Próbie Traw i zmianom, ale nie wiedzą, jak to zrobić. (…) Ukryte w podziemiach zakurzone butle legendarnych eliksirów, alembiki, piece i retorty… Żaden z nich nie wie, jak się tym posłużyć.”

 

Chodzą słuchy, że w Polsce znalazłoby się paru śmiałków, którzy wiedzą, jak się tym wszystkim posłużyć. Każdy przejdzie trzy próby, ale tylko najbardziej wytrwali dotrą do końca.

 

A kiedy już się to wydarzy, 18 dnia grudnia będzie czekała na nich wielka premierowa uczta. Tak wielka i tak huczna, że gdy będą o tym później opowiadać, inni nie uwierzą.

 

Każdy uczestnik próby otrzyma od Netflixa medalion, a dla najwytrwalszych czeka 200 podwójnych zaproszeń na przedpremierową premierę serialu zaplanowaną na 18 grudnia 2019r.

Zapraszamy śmiałków do udziału.

Premiera 8 odcinków pierwszego sezonu Wiedźmina już 20 grudnia tylko na Netflix!

O serialu: Oparty na bestsellerowej serii powieści Andrzeja Sapkowskiego serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

W postać Geralta z Rivii wcieli się Henry Cavill (Mission Impossible – Fallout, Liga Sprawiedliwości), a w pozostałych głównych rolach wystąpią  Anya Chalotra (A.B.C., Wanderlust) jako Yennefer i Freya Allan (The Third Day, Kraina bezprawia) jako Ciri. W pozostałych rolach pojawią się: Jodhi May (Gra o Tron, Geniusz) jako Calanthe, Björn Hlynur Haraldsson (Fortitude) jako Eist, Adam Levy (Knightfall, Przekręt) jako Myszowór, MyAnna Buring (Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza, Lista płatnych zleceń) jako Tissaia, Mimi Ndiweni (Black Earth Rising) jako Fringilla, Therica Wilson-Read (Profil) jako Sabrina, Millie Brady (Upadek królestwa, Teen Spirit) jako Renfri, Eamon Farren (A.B.C.,Twin Peaks) jako Cahir, Joey Batey (Templariusze, Cormoran Strike) jako Jaskier, Lars Mikkelsen (House of Cards, Sherlock) jako Stregobor, Royce Pierreson (Wanderlust, Judy) jako Istredd, Maciej Musiał (1983) jako Sir Lazlo, Wilson Radjou-Pujalte (Jamillah & Aladdin, Dickensian) jako Dara oraz Anna Shaffer (Harry Potter) jako Triss.


Polecamy również

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 7 grudnia 2019

Netflix: Serial Wiedźmin – otrzyma polski dubbing i lektora; Michał Żebrowski jako Geralt z Rivii

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner