Serial „David Beckham: Drużyna w opałach” zadebiutuje 9 listopada w ofercie Disney+

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.5]

Disney+ seriale

Już 9 listopada na platformę Disney+ trafi serial oryginalny David Beckham: Drużyna w opałach, do którego zaprezentowano dzisiaj pierwsze materiały. W dniu premiery w Disney+ zostaną udostępnione wszystkie cztery odcinki produkcji.

David Beckham: Drużyna w opałach to chwytająca za serce opowieść, w której legendarny piłkarz powraca do swoich korzeni we wschodnim Londynie, aby ratować sportową przyszłość Westward Boys – drużyny, która znajduje się na dnie swojej ligi i stoi w obliczu całkowitego z niej wypadnięcia. Jednak nie jest to byle jaka liga… To dokładnie ta sama, w której jako chłopak grał Beckham. Piłkarz podejmie się współpracy z trenerami i młodymi sportowcami, by wspólnymi siłami odmienić losy drużyny. Za produkcję serialu odpowiadają nagrodzona BAFTA i RTS firma produkcyjna Twenty Twenty oraz Studio 99, którego współzałożycielem jest Beckham.

„David Beckham: Drużyna w opałach” to kolejna lokalna produkcja Disney+. W samym regionie EMEA zespół Disney International Content and Operations planuje do 2024 roku zrealizować 60 lokalnych produkcji, dlatego kontynuuje współpracę z wybitnymi twórcami i najlepszymi producentami.

Disney+

O DISNEY+

Disney+ to platforma streamingowa oferująca dostęp do filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic i produkcji występujących pod marką Star. Na wybranych rynkach międzynarodowych oferuje również szeroką gamę ogólnej rozrywki, od ekscytujących nowych oryginałów po ponadczasowe klasyki. Disney+ to flagowa usługa streamingowa kierowana bezpośrednio do konsumenta, będąca własnością The Walt Disney Company i należąca do segmentu Disney Media & Entertainment Distribution. Usługa oferuje dostęp do treści online bez reklam wraz ze stale rosnącą kolekcją ekskluzywnych oryginalnych produkcji, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentalnych, filmów akcji, seriali animowanych i treści krótkometrażowych. Dzięki bezprecedensowemu dostępowi do długiej historii niesamowitej rozrywki filmowej i telewizyjnej Disneya, Disney+ jest również ekskluzywnym miejscem udostępniania najnowszych filmów The Walt Disney Studios. A poprzez dołączenie Star oferuje najnowsze produkcje z 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight Pictures i nie tylko. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę disneyplus.com lub znajdź aplikację Disney+ na większości urządzeń mobilnych i telewizorach.

 

O TWENTY TWENTY

Twenty Twenty to wielokrotnie nagradzana firma produkcyjna, która od ponad trzydziestu lat tworzy oryginalne, innowacyjne programy dla globalnej publiczności, które przyniosły jej nagrody BAFTA, Emmy, Grierson i Royal Television Society. Programy stworzone przez Twenty Twenty obejmują m.in. światowy hit „First Dates”, wprowadzony na rynek w 19 różnych terytoriach na całym świecie; wielokrotnie nagradzany serial dokumentalny „A House Through Time”, który po czterech udanych sezonach jest jednym z najlepiej ocenianych seriali faktograficznych BBC Two; oraz „All That Glitters”, nagradzaną serię dokumentalną prowadzoną przez Katherine Ryan, której drugi sezon jest obecnie emitowany na BBC Two. Ostatnio firma ogłosiła, że produkuje „Five Star Chef”, serial rozrywkowy, którego akcja rozgrywa się w londyńskim hotelu Langham i który został zamówiony wspólnie przez Netflixa i Channel 4.

 

O STUDIO 99

Założone w 2019 roku przez Davida Beckhama wraz z wieloletnimi partnerami Davidem Gardnerem i Nicolą Howson, Studio 99 jest globalnym studiem produkcyjnym, które koncentruje się na filmach i serialach dokumentalnych oraz rozwoju formatów wideo. Aktualnie firma pracuje nad wieloma projektami dla różnych światowych sieci, w tym nad produkcją biograficzną o Davidzie Beckhamie dla Netflixa; nad „World War Shoe” – wielką nieopowiedzianą dotychczas historią dożywotniej waśni dwóch braci, którzy stworzyli marki Adidas i Puma; a także nad „A Whole New Ball Game” – serialem zamówionym przez BBC2, który nakreśla współczesną historię Premier League. Seria „The Premiership: Rise of the Billionaires” została niedawno zamówiona dla Paramount+. Firma jest również studiem komercyjnym i produkuje szeroki zakres treści zarówno redakcyjnych, jak i reklamowych dla klientów globalnych marek, takich jak Diageo, Maserati i EA.


 

Polecamy również

TUDUM: Harmonogram światowego wydarzenia dla fanów Netflix

Serial HBO „AVENUE 5” wraca z drugim sezonem. Premiera już 11 października w ofercie HBO Max

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...