Kinowy hit, film „Avatar: Istota wody” debiutuje dziś w ofercie Disney+

Facebooktwitter

Disney+ filmy

Światowy fenomen w reżyserii Jamesa Camerona „Avatar: Istota wody” pojawił się dziś w bibliotece platformy Disney+.

Po 13 latach od premiery pierwszej części film powrócił w wielkim stylu, ponownie odnosząc globalny sukces. Tym razem wizjoner kinematografii zaprasza widzów w nową, obfitującą w przygody podróż po planecie Pandora.

Akcja filmu Avatar: Istota wody rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o rodzinie Jake’a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom mimo pojawiających się śmiertelnych zagrożeń. W następstwie nieprzewidzianych zdarzeń zmuszeni zostają do opuszczenia domu, a następnie trafiają na terytorium należące do klanu Metkayina, który żyje w harmonii z otaczającymi go oceanami. Tam rodzina Sullych musi nauczyć się zarówno poruszać w niebezpiecznym wodnym świecie, jak i żyć według zasad nowej społeczności.

Disney+ filmy

Avatar: Istota wody trafił do polskich kin 16 grudnia 2022 roku i stał się trzecim najlepiej zarabiającym filmem wszech czasów, osiągając łączny przychód ze światowych kin w wysokości prawie 2,32 miliarda dolarów. Tytuł został nominowany do Oscara w aż dziewięciu kategoriach, w tym za najlepszy film, a wykorzystane efekty wizualne wyznaczyły nowy standard dla całej branży filmowej.

W filmie wyreżyserowanym przez Jamesa Camerona, wyprodukowanym przez Camerona i Jona Landau, występują: Zoe Saldaña, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement i Kate Winslet.

Film jest już dostępny dla subskrybentów platformy Disney+.

 

O Disney+

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa The Walt Disney Company, jest częścią Disney Media & Entertainment Distribution. Usługa oferuje kolekcję oryginalnych treści oferowanych na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios. Disney+ jest dostępny jako osobny serwis, jako część pakietu Disneya w Stanach Zjednoczonych, zawierającego Disney+, Hulu i ESPN+, lub jako część Combo+ w Ameryce Łacińskiej wraz ze Star+, osobnym serwisem z treściami ogólnorozrywkowymi i sportowymi.


 

Polecamy również

Wiedźmin Fest z udziałem gwiazd uniwersum odbędzie się w Łodzi już 24-25 czerwca

Czerwiec w ofercie HBO Max | 1 – 15 czerwca | oficjalna lista nowości

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner