DISNEY+ ZAPREZENTOWAŁ ZWIASTUN NOWEGO SERIALU „GWIEZDNE WOJNY: AKOLITA”

Facebooktwitter

Disney+ seriale

Disney+ udostępnił dziś pierwszy zwiastun do nowego serialu Lucasfilm „Gwiezdne wojny: Akolita”. Dwuodcinkowa premiera porywającej serii już 5 czerwca tylko w Disney+.

W serialu Gwiezdne wojny: Akolita śledztwo w sprawie szokującej zbrodni stawia na drodze szanowanego mistrza Jedi (Lee Jung-jae) niebezpieczną wojowniczkę z jego przeszłości (Amandla Stenberg). Kolejne ujawnione poszlaki sprawiają, że oboje wchodzą na mroczną ścieżką, na której nie wszystko jest tym, czym się wydaje….

W serialu występują: Amandla Stenberg, Lee Jung-jae, Manny Jacinto, Dafne Keen, Charlie Barnett, Jodie Turner-Smith, Rebecca Henderson, Dean-Charles Chapman, Joonas Suotamo i Carrie-Anne Moss.

Leslye Headland stworzyła serial na podstawie „Gwiezdnych wojen” George’a Lucasa i pełni funkcję producenta wykonawczego wraz z Kathleen Kennedy, Simonem Emanuelem, Jeffem F. Kingiem i Jasonem Micallefem. Charmaine DeGraté i Kor Adana są współproducentami wykonawczymi. Rayne Roberts, Damian Anderson, Eileen Shim i Rob Bredow są producentami.

Headland wyreżyserowała również premierowe odcinki (odc. 101 i 102). Reżyserzy Kogonada (odcinki 103 i 107), Alex Garcia Lopez (odcinki 104 i 105) oraz Hanelle Culpepper (odcinki 106 i 108) dopełniają obowiązków reżyserskich w serialu.

Muzykę do „Gwiezdne wojny: Akolita” stworzył wielokrotnie nagradzany kompozytor Michael Abels, znany z pracy nad „Get Out” i „Us”.

 

O Disney+

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa Disneya, oferuje kolekcję oryginalnych treści na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios.


Polecamy również

Netflix: Nadchodzi druga część epickiej opowieści Zacka Snydera. Zobacz nasycony akcją zwiastun “Rebel Moon – część 2: Zadająca rany”

Nowości w ofercie HBO Max | 16 – 31 marca | oficjalna lista premier

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner