Kulisy drogi na szczyt legendarnego twórcy gier wideo – dokument „Hideo Kojima: Connecting Worlds” debiutuje dziś w ofercie Disney+

Facebooktwitter

Disney+ filmy

Fanom gier komputerowych nie trzeba przedstawiać tego człowieka – Hideo Kojima to jeden z najpopularniejszych twórców gier wideo na świecie. Dokument poświęcony jego twórczości od dziś dostępny jest w Disney+.

Dokument przedstawia fascynujący portret człowieka, który znacząco wpłynął na historię światowego gamingu, tworząc między innymi kultową serię Metal Gear Solid czy rewolucyjną grę Death Stranding.

Disney+ filmy

Obraz wyreżyserowany przez Glena Milnera skupia się na okolicznościach powstania studia Kojima Productions, czyli szczytu kariery Hideo Kojimy. Ponadto, dokument ukazuje także pierwsze kroki legendarnego twórcy w branży gier komputerowych oraz wycinki z dzieciństwa, które wpłynęły na to, kim stał się w przyszłości.

Disney+ filmy

Ta fascynująca i pełna smaczków opowieść pochłonie nie tylko fanów gier wideo, ale także wszystkich zainteresowanych odkryciem, do czego może doprowadzić determinacja w podążaniu za swoją pasją.

Film Hideo Kojima: Connecting Worlds dostępny jest w japońskiej (oryginalnej) i angielskiej wersji językowej.

Disney+ filmy

Disney+ filmy

Disney+ filmy

Disney+ filmy

O Disney+

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa Disneya, oferuje kolekcję oryginalnych treści na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios.


Polecamy również

Marzec w ofercie Disney+

Dwa miesiące za darmo usługi Apple TV+ z okazji premiery dokumentu o Leo Messim

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner