„X-Men ’97” – premiera serialu oraz niespodzianka dla widzów od dziś w ofercie Disney+

Facebooktwitter

Disney+ seriale

Na serial „X-Men ‘97” czekali fani na całym świecie.

Już od dziś w Disney+ widzowie mogą oglądać nowe przygody mutantów z uniwersum X-Men. Ale to nie wszystko – z okazji premiery nowej odsłony serialu, Disney+ udostępnił również wszystkie poprzednie sezony.

„X-Men ’97” to jeden z tych seriali, do których premiery odliczało się dni. Od Cyclopsa i Jean Grey po Wolverine’a i Magneto – ulubione postaci powracają na mały ekran, ale co najważniejsze z zupełnie nowymi przygodami, bo serial to nie remake a kontynuacja dotychczasowych sezonów.

Szanujemy historie, od których wszystko się zaczęło, a nie powtarzamy ich. Zaczynamy od miejsca, w którym zakończyła się oryginalna seria, i idziemy dalej, ponownie przedstawiając świat X-Menów nowym fanom – mówi producent wykonawczy serii Brad Winderbaum.

Nie tylko nowi fani będą zachwyceni komiksowym światem X-Menów – millenialsi mogą liczyć na sentymentalną podróż do lat 90.

Akcja tego serialu nie tylko rozgrywa się w latach 90. Ona nimi oddycha – dodaje Winderbaum.

Disney+ seriale
Disney+ seriale

Dziesięć nowych odcinków przeniesie widzów w przeszłość do roku 1997 – rozpoczynając w miejscu, w którym zakończył się poprzedni serial. X-Meni znajdują się trudnym momencie, zmagając się ze stratą Profesora X. I chociaż świat jest we względnym stanie pokoju na linii mutant-człowiek, wszyscy wiedzą, że to prawdopodobnie tymczasowe. W serialu „X-Men ’97” mutanci po raz kolejny będą musieli wykorzystać swoje niesamowite moce, aby chronić świat, których ich nienawidzi.

W dniu premiery na platformie Disney+ zadebiutują dwa odcinki serialu X-Men ‘97, a kolejne będą się pojawiały co tydzień. Jednak to nie koniec niespodzianek. Z okazji premiery nowej serii Disney+ uzupełnił bibliotekę o poprzednie sezony, by fani mogli się w pełni cieszyć z powrotu do świata X-Menów.

Disney+ seriale

Disney+ seriale

Disney+ seriale

Disney+ seriale

Disney+ seriale

O Disney+

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa Disneya, oferuje kolekcję oryginalnych treści na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios.


Polecamy również

DISNEY+ ZAPREZENTOWAŁ ZWIASTUN NOWEGO SERIALU „GWIEZDNE WOJNY: AKOLITA”

Netflix: Nadchodzi druga część epickiej opowieści Zacka Snydera. Zobacz nasycony akcją zwiastun “Rebel Moon – część 2: Zadająca rany”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner