Serial “THE EDDY” z Joanną Kulig w jednej z głównych ról jest już dostępny na Netflix

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix Polska: Z okazji dzisiejszej premiery THE EDDY fani Joanny Kulig mogą zobaczyć aktorkę wykonującą piosenkę Grzegorza Turnaua Między ciszą a ciszą w wyjątkowej scenerii z serialu.

Sony Music Masterworks oraz Arista Records udostępnili także oficjalną ścieżkę dźwiękową z oryginalnymi utworami z serialu: THE EDDY: SONGS BY GLEN BALLARD & RANDY KERBER FROM THE NETFLIX ORIGINAL SERIES. Na albumie znajduje się 20 oryginalnych współczesnych piosenek jazzowych. Pierwsza część składająca się z 16 utworów, została nagrana na żywo w trakcie kręcenia serialu. W wykonaniu Joanny Kulig można wysłuchać m.in. “Kiss me in the morning“, “Let it go” czy “The Eddy“. W części bisowej znajdują się cztery utwory studyjne z wokalem Jorji Smith, St. Vincent i Julii Harriman.

Maja (Joanna Kulig) jest wokalistką w małym klubie jazzowym “The Eddy”, prowadzonym w wielokulturowej dzielnicy współczesnego Paryża przez jej byłego partnera Elliota (André Holland). Sprawy zaczynają wymykać się spod kontroli, gdy okazuje się, że jego wspólnik był zamieszany w szemrane interesy. Elliot za wszelką cenę próbuje nie dopuścić do zamknięcia lokalu, utrzymać w ryzach klubowy zespół i pogodzić się ze swoją przeszłością.

O serialu

Akcja serialu THE EDDY rozgrywa się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu. To opowieść o losach właściciela podupadającego klubu, grającej w nim kapeli i niebezpieczeństw, z jakimi muszą mierzyć się w chaotycznym życiu miasta.

Przeplatana jazzowymi, dynamicznymi utworami fabuła serialu THE EDDY opowiada o muzyce, która może uzdrawiać, łączyć ludzi i przemieniać chaos w prawdziwe piękno. Serial powstał dzięki współpracy Alana Poula, Damiena Chazelle’a, laureata nagrody BAFTA Jacka Thorne’a (National Treasure) i sześciokrotnego zdobywcy Grammy®, Glena Ballarda. Ballard skomponował utwory do serialu i stworzył zespół klubu The Eddy, w którego skład wchodzą prawdziwi muzycy – Randy Kerber, Ludovic Louis, Lada Obradovic, Jowee Omicil i Damian Nueva Cortes. W serialu występują: André Holland, Joanna Kulig, Amandla Stenberg, Taham Rahim i Leïla Bekhti.

Netflix seriale

Ścieżka dźwiękowa z serialu dostępna jest TUTAJ

 

#zostanwdomu


Polecamy również

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 3 części serii „Avengers” i „Epidemia strachu”

Netflix: ‚The Old Guard’ z Charlize Theron – pierwsze zdjęcia i data premiery nowego filmu

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner