Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „Wężowe wzgórza” i „Luz”

Facebooktwitter

hbo go filmy

Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na maj 2020r. do oferty trafiły dziś 2 nowe filmy.

Dzisiejsze nowości

Wężowe wzgórza / THEM THAT FOLLOW (2019) | film, dramat, thriller | 95m | 18+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 5.3/10

W małym miasteczku gdzieś w głębokiej Appalachii pastor Lemuel Childs (Walton Goggins) przewodniczy odizolowanej od świata sekcie opiekunów węży, którzy chętnie obcują z jadowitymi osobnikami, aby udowodnić przed bogiem swoją siłę. Kiedy jego oddana córka, Mara (Alice Englert), rozpoczyna przygotowania do ślubu pod czujnym okiem Hope Slaughter (Olivia Colman), na jaw zaczynają wychodzić niebezpieczne sekrety. Nagle dziewczyna zmuszona jest stawić czoła tradycji kościoła zarządzanego przez jej ojca.

Amerykański dramat w reżyserii Britta Poultona (Profil) oraz Dana Madisona Savage’a (film krótkometrażowy Lizard King). W jedną z głównych ról wciela się rewelacyjna zdobywczyni Nagrody Akademii Olivia Colman (Faworyta). W obsadzie znaleźli się również Kaitlyn Dever (miniserial Niewiarygodne), Alice Englert (Piękne istoty), Jim Gaffigan (Stosunki międzymiastowe) oraz nominowany do nagrody Emmy Walton Goggins (Tomb Raider).

Reżyseria: Britt Poulton, Dan Madison Savage
Obsada: Kaitlyn Dever, Walton Goggins, Olivia Colman, Alice Englert, Jim Gaffigan
Kraj: USA


hbo go filmy

Luz (2018) | film, tajemnica, horror | 67m | 15+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 5.5/10

Deszczowa noc. Młoda taksówkarka o imieniu Luz (Luana Velis) przybywa oszołomiona na podupadający posterunek policji. Po drugiej stronie miasta Nora (Julia Riedler) w uwodzicielski sposób wciąga w rozmowę pracującego dla policji psychiatrę – dr. Rossiniego (Jan Bluthardt). Nora jest opętana przez demoniczną istotę, która zdaje się tęsknić za kobietą, którą kocha – Luz. Opowiada doktorowi o buntowniczej przeszłości swojej koleżanki z chilijskiej szkoły dla dziewcząt. Coraz bardziej zagubiony w historii Nory Rossini zdaje się być jej łatwą zdobyczą. Wkrótce jednak zostaje wezwany na posterunek, aby zbadać Luz. Lekarz wprowadza dziewczynę w stan hipnozy, co wywołuje serię retrospekcji z jej życia.

Niemiecki horror w reżyserii debiutanta Tilmana Singera. Oryginalne dzieło zabiera widza do nietuzinkowego świata tajemnic. W role głównych bohaterów wcielają się Luana Velis, Jan Bluthardt (serial Miejsce zbrodni), Nadja Stübiger (Parkour), Johannes Benecke (Moebius 17) oraz Julia Riedler (Goster).

Reżyseria: Tilman Singer
Obsada: Luana Velis, Nadja Stübiger, Jan Bluthardt, Lilli Lorenz, Johannes Benecke, Julia Riedler
Kraj: Niemcy

 

#zostanwdomu


Polecamy również

Serial „THE EDDY” z Joanną Kulig w jednej z głównych ról jest już dostępny na Netflix

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 3 części serii „Avengers” i „Epidemia strachu”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner