Weekendowe premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – „Czarna lista”, „Epidemia” oraz inne filmy i seriale

Facebooktwitter

Netflix seriale

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o nowy odcinek serialu Czarna lista. Wczoraj zadebiutował w ofercie nowy serial, a dzień wcześniej do oferty trafiły 3 nowe seriale i 2 nowe filmy.

Dzisiejsza nowość

18 odcinek 7. sezonu Czarna lista / The Blacklist (2013) | serial, sezony 1-7 | UHD, 4K | 16+ | 8,96/10 | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.1/10

Opis Netflix: Błyskotliwy zbieg w rękach FBI składa propozycję ujęcia innych przestępców. Warunek – jego partnerką ma być młoda profilerka Elizabeth Keen.

W rolach głównych: James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff
Twórca: Jon Bokenkamp

Za rolę geniusza zbrodni, Reda Reddingtona, James Spader otrzymał dwie nominacje do Złotego Globu.

 

Sezon 1: Poszukiwany przez wszystkie służby zbieg oddaje się w ręce FBI. Może pomóc ująć innych bandziorów, ale tylko jeśli jego partnerką będzie młoda Liz Keen.

Sezon 2: Red musi zmierzyć się ze śmiertelnym wrogiem. Do gry wkracza osoba z przeszłości. Liz stara się zrozumieć obsesję Reda na punkcie prania pieniędzy.

Sezon 3: W 3. sezonie Liz musi uciekać. Przez Cabala ciążą na niej poważne zarzuty i znajduje się na celowniku FBI. Może liczyć jedynie na pomoc Reda.

Sezon 4: Liz chce rozwiązać zagadkę utraconego dzieciństwa i poznać prawdziwą tożsamość swojego ojca. Red pragnie zemsty na zdrajcach.

Sezon 5: Mimo przełomowych odkryć w poprzednim sezonie wiele zagadek nadal czeka na rozwiązanie — w tym tajemnica ludzkich szczątków odkrytych w Tansi Farms.

Sezon 6: Liz wie już, że Raymond Reddington nie jest tym, za kogo się podaje. Musi więc zdecydować, czy warto pomóc mu znaleźć zdrajcę, przez którego został skazany na śmierć.

Sezon 7: Red został odurzony i porwany przez Katarinę, a Liz i członkowie oddziału wciąż nie znają odpowiedzi na wiele pytań dotyczących jego prawdziwej tożsamości.

UWAGA: Są problemy w uzyskaniu jakości odtwarzania UHD/4K w odcinkach 5., 6. i 7. sezonu serialu.

 

S7:O18 – 18. Roy Cain (No. 150) – 43 min

Netflix seriale

Gatunki: Thrillery telewizyjne, Dramaty telewizyjne, Programy i seriale kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Emocjonujące

Uwaga: Kolejny odcinek serialu będzie debiutować w ofercie Netflix Polska od 17 maja 2020r.

Wcześniejsze premiery

Netflix filmy 18 Presents / 18 prezentów (2020)
film – 1g54m

Ciężarna kobieta, u której zdiagnozowano nieuleczalny nowotwór, zostawia 18 sentymentalnych prezentów dla swojej córki. Co roku dziewczyna otwiera jeden z nich.

W ofercie od: 2020-05-08

Netflix seriale Chico Bon Bon: Monkey with a Tool Belt / Chico: Małpka złota rączka (2020)
serial

Uzbrojony w pas z narzędziami małpi mechanik Chico Bon Bon i jego Zaradna załoga pomagają mieszkańcom Błąderburga rozwiązać wszystkie problemy.

W ofercie od: 2020-05-08

Netflix seriale Craig Ross Jr.’s Monogamy / Monogamia według Craiga Rossa Jr. (2018)
serial

Cztery pary, którym się nie układa, udają się do Los Angeles, by wziąć udział w terapii polegającej na wymianie partnerów. To doświadczenie rodzi zupełnie nowe pokusy.

W ofercie od: 2020-05-09

Netflix filmy Outbreak / Epidemia (1995)
film – 2g8m – 7,23/10

Kiedy małpa przynosi do małego miasteczka groźną chorobę zakaźną, grupa lekarzy ściga się z czasem, aby ograniczyć liczbę zachorowań i znaleźć antidotum.

W ofercie od: 2020-05-08

Netflix seriale The Eddy (2020)
serial

Właściciel paryskiego klubu jazzowego wchodzi w układ z niebezpiecznymi przestępcami, gdy próbuje ocalić swoją firmę, zespół i nastoletnią córkę.

W ofercie od: 2020-05-08

Akcja serialu THE EDDY rozgrywa się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu. To opowieść o losach właściciela podupadającego klubu, grającej w nim kapeli i niebezpieczeństw, z jakimi muszą mierzyć się w chaotycznym życiu miasta.

Przeplatana jazzowymi, dynamicznymi utworami fabuła serialu THE EDDY opowiada o muzyce, która może uzdrawiać, łączyć ludzi i przemieniać chaos w prawdziwe piękno.

W tym porywającym dramacie muzycznym Elliot Udo, niegdyś słynny nowojorski artysta, prowadzi mały klub jazzowy „The Eddy” w wielokulturowej dzielnicy współczesnego Paryża. Za wszelką cenę próbuje nie dopuścić do zamknięcia lokalu, utrzymać w ryzach klubowy zespół i pogodzić się ze swoją przeszłością. Gdy odkrywa, że jego wspólnik jest zamieszany w szemrane interesy, sprawy zaczynają wymykać się spod kontroli. W tym miniserialu grają André Holland i Joanna Kulig. W pozostałych rolach wystąpili Amandla Stenberg, Leila Bekhti i Tahar Rahim.

Netflix seriale Valeria (2020)
serial

Przechodząca kryzys twórczy i małżeński pisarka znajduje wsparcie u trzech najbliższych przyjaciółek. Na podstawie serii powieści Elísabet Benavent.

W ofercie od: 2020-05-08

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/

 

#zostanwdomu


Polecamy również

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „Wężowe wzgórza” i „Luz”

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 3 części serii „Avengers” i „Epidemia strachu”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner