Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „Lara Croft: Tomb Raider” i „Jak łodzie”

Facebooktwitter

hbo go filmy

Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na maj 2020r. do oferty trafiły dziś dwa nowe filmy.

Dzisiejsze nowości

Lara Croft: Tomb Raider (2001) | film, przygodowy, fantasy | 96m | 12+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 5.8/10

Lara Croft (Angelina Jolie) jest poszukiwaczką przygód, która wiedzie skromne życie w zamku pozostawionym jej przez zmarłego w niewyjaśnionych okolicznościach ojca (Jon Voight). Pewnej nocy, między pudłami przywiezionymi dwie dekady wcześniej z jednej z archeologicznych wypraw, kobieta znajduje tajemniczy zegar. Pamięta, że ojciec opowiadał jej kiedyś o złowrogiej sekcie Iluminatów, która chce przejąć władzę nad światem. Poszukują oni Trójkąta Światła będącego kluczem do przestrzeni i czasu. Lara uświadamia sobie, że pozostało jedynie 48 godzin do momentu, kiedy wszystkie planety staną w jednej linii i dojdzie do całkowitego zaćmienia. Kobieta musi odzyskać legendarny artefakt, zanim wpadnie on w niepowołane ręce.

Widowiskowa ekranizacja kultowej gry wideo „Tomb Raider” o niezwyciężonej bohaterce, która przeżywa krwawe przygody w różnych częściach świata. W jej rolę brawurowo wciela się laureatka Oscara i trzech Złotych Globów Angelina Jolie (Przerwana lekcja muzyki, Oszukana). W obsadzie kinowego hitu Simona Westa (Con Air – lot skazańców, Niezniszczalni 2) znaleźli się również: zdobywca Nagrody Akademii, a prywatnie ojciec Angeliny Jon Voight (Powrót do domu), wyróżniony Srebrnym Niedźwiedziem na MFF w Berlinie Iain Glen (serial HBO Gra o tron), Noah Taylor (Charlie i fabryka czekolady) oraz nominowany do BAFTY Daniel Craig (Casino Royale). Wyróżnikami obrazu, który otrzymał trzy nominacje do Nagrody Saturna, są spektakularne sceny walk, dynamiczny montaż oraz porywające efekty specjalne.

Reżyseria: Simon West
Obsada: Angelina Jolie, Iain Glen, Daniel Craig, Leslie Phillips, Noah Taylor, Jon Voight, Christopher Barrie, Julian Rhind-Tutt, Richard Johnson
Kraj: USA


hbo go filmy

Jak łodzie / WE ARE BOATS (2018) | film, dramat, fantasy | 104m | 18+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 5.8/10

Francesca (Angeli Sarafyan) jest prostytutką, która ginie z rąk klienta. Po śmierci kobieta zostaje zaproszona na rozmowę o pracę z postacią zwaną „Sir” (Uzo Aduba), która natychmiast wysyła ją z powrotem na Ziemię. Jej zadaniem jest pomaganie różnym ludziom w rozwiązywaniu ich życiowych problemów. Jednocześnie kobieta stara się potajemnie odszukać osobę, którą kochała, ale nie zdołała się z nią nigdy pożegnać.

Intrygujący film fantasy autorstwa Jamesa Birda (The Circuit). Reżyser i scenarzysta przedstawia perypetie kobiety, która po śmierci wraca na Ziemię. W obsadzie filmu znaleźli się Angela Sarafyan (serial HBO Westworld), Luke Hemsworth (Thor: Mroczny świat), dwukrotnie nominowana do Złotego Globu Uzo Aduba (serial Orange Is the New Black), wyróżniona nominacją do Złotego Globu Amanda Plummer (Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia) oraz nominowany do Nagrody Akademii Graham Greene (Tańczący z wilkami).

Reżyseria: James Bird
Obsada: Luke Hemsworth, Angela Sarafyan, Uzo Aduba, Amanda Plummer, Graham Greene
Kraj: USA

#zostanwdomu


Polecamy również

Weekendowe premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – „Czarna lista”, „Epidemia” oraz inne filmy i seriale

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „Wężowe wzgórza” i „Luz”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner