ShowMax Polska – aktualizacje (22.02.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.5]

59430c63-e381-402d-83ee-0f01e81f217f[1][AKTUALIZACJA] Do oferty ShowMax Polska trafił dziś 2. sezon serialu:

Gwiezdne Wrota: Atlantyda (2004) – serial, sezon 2 – 12+ – polskiej wersji językowej brak
Gwiezdne Wrota: Atlantyda to najnowszy serial bazujący na tematyce z serialu Gwiezdne Wrota SG-1. Opowiada przygody całkiem nowych bohaterów w świecie Gwiezdnych Wrót. Akcja toczy się już po przygodach grupy SG-1 w odległej galaktyce.

Obsada: David Hewlett, Jason Momoa, Joe Flanigan, Mitch Pileggi, Paul McGillion, Rachel Luttrell, Rainbow Sun Francks, Ronon Dex, Torri Higginson.

 

Aktualizacja: Serial został jednak wycofany z oferty ShowMax Polska. Mamy informację, że powróci niebawem z wszystkimi sezonami i z polską wersją językową.

KOMENTARZE:

21 myśli nt. „ShowMax Polska – aktualizacje (22.02.2017)

 1. SG jest spoko chyba obejrzłem wszystko. Żałuje, że w netfxie nie ma battlestar galactica. oczywiście chodzi o ten z lat 2000 > .
  Moim skromnym zdaniem to jeden z najlepszych seriali sf mimo, że miejscami trochę przekombinowany.

  • Poczytałbyś troche Więcej to wiedziałbyś ze chcą dodać całość od razu spolszczona zobacz na fb jak fajnie podchodzą do klienta prawie na każde pytanie odpowiadają widać ze słuchają klientów

   • Oceniam usługę z poziomu użytkownika, a nie zapowiedzi i historyjek przepełnionych kryptoreklamą na portalach branżowych i społecznościowych. Współpraca z chromecastem ma duże niedomagania, pobieranie na urządzenie pozycji z napisami na razie mija się z celem, oferta serialowa jeszcze zbyt skromna, a teraz na dokładkę cyrki z wrzucanymi i w ciągu kilku godzin usuwanymi pozycjami. Są nieprzygotowani do startu, a opłacać subskrypcję za wersję dla beta testerów nie mam zamiaru. Jak się ogarną to może w przyszłości skorzystam.

   • Za wcześnie zostało podane info o dodaniu serialu, Netflix często też tak robi że coś dodają i rano już tego niema. Poza tym nikt nie zapowiadał że się ten serial pojawi oficjalnie, więc szukanie dziury w całym 🙂

   • Nie napisałem tylko o dodawaniu-usuwaniu seriali więc proszę bez spłycania tematu.

   • Mam możliwość jedynie wchodzenia przez przeglądarkę.
    Na stronie wyświetla się informacja, że jedynie sezony: 2, 4 i 5 posiadają polskie napisy.
    Jest możliwość obejrzenia pozostałych sezonów z napisami na komputerze?

   • w 1 sezonie brakuje napisów w odc. 1,5,7,23 i 24, w 3 sezonie 1,14,16,17 i 20, po prostu jak włączysz odcinek to będą do wyboru 🙂

   • Dzięki, nie wpadłem na to, że mogą występować tak wybiórczo. Sugerowałem się jedynie informacjami z głównej strony serialu przy wybieraniu sezonu.

 2. O SG coś krążyło (sam dyskutowałem z ich człowiekiem na FB). Osobiście mam nadzieję, że wrzucą SG-1 i SGA oraz SGU |(przy czym niech najpierw zapodadzą SG-1 a nie Atlantis xD)

  Generalnie kontakt z klientem mają świetny. Oferta jednak jeszcze mocno raczkuje niestety (zwłaszcza dla dzieci i SF).

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...