Showmax Polska: Joanna Krupa w SNL Polska! Na scenie muzycznej Bisz i Radex

Facebooktwitter

Joanna Krupa w SNL Polska (2)
To dopiero potenszjal! Prawdziwie hipnotajzing gwiazda pierwszych stron magazynów, uznana za jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polek na świecie – Joanna Krupa już w najbliższą sobotę zatrzęsie sceną SNL Polska! Gwiazdami muzycznymi odcinka będą Bisz i Radex, którzy zagrają kawałki ze swojego wspólnego albumu „Wilczy humor”.

Saturday Night Live to w Stanach kultowy program! Nieraz śmiałam się oglądając pojawiające się tam skecze. Bardzo się cieszę, że mogę wziąć udział w polskiej wersji formatu, który jest tu dla rozrywki czymś zupełnie nowym, czymś przełomowym – mówi o swoim sobotnim udziale w SNL Polska Joanna Krupa. Szaleńcze tempo powstawania programu nie będzie dla modelki niczym nowym zważywszy na zawrotne tempo jej życia. „Ze Stanów przyleciałam w poniedziałek, od razu spotkałam się z ekipą i scenarzystami na brainstorm. Praca z takim kreatywnym teamem wywołuje mnóstwo pozytywnych emocji i już nie mogę doczekać się efektu końcowego!”.

Joanna Krupa – urodzona w Warszawie, dorastająca za oceanem w kolebce oryginalnej wersji Saturday Night Live. Modelka from de kowers of magazins, dla której amerikan drim przestał być jedynie marzeniem, a stał się rzeczywistością. Wielokrotnie uznawana za jedną z najseksowniejszych kobiet świata. Kanał CNN wymienił Joannę na liście 10 najbardziej znanych na świecie Polaków, razem z Mikołajem Kopernikiem i Lechem Wałęsą. Gdy po raz pierwszy pojawiła się w polskiej telewizji jako prowadząca „Top Model – zostań modelką”, widzowie pokochali ją od pierwszego… zasłuchania. Kultowe wypowiedzi Asi stały się hitem Internetu, a świat nagle nabrał zupełnie nowych barw. Zaangażowana w walkę o prawa zwierząt często występowała m.in. w kontrowersyjnych kampaniach organizacji PETA.

Joanna Krupa w SNL Polska (1)

Bisz/Radex – duet łączący głos rodzimego hip-hopu z pozornie odległymi muzykologicznie podkładami wpadającymi w rock, electro-pop, a nawet jazz. Bisz to chodnikowy wilk-wegetarianin. Raper, producent, ale przede prawdziwy poeta młodego pokolenia. Kulturoznawca, który przekłada swoją wiedzę o literaturze, filozofii i szeroko pojętej sztuce na język rapu. Bisz jest współzałożycielem grupy B.O.K, a jego debiutancki album pt. „Wilk chodnikowy” wydany w 2012 r. uzyskał status złotej płyty. W 2016 r. pojawił się krążek „Wilczy humor”, który nagrał razem Radkiem Łukasiewiczem (Radex), liderem pop-rockowej formacji Pustki. Radek jest muzykiem, kompozytorem, wokalistą i autorem tekstów. Pisał m.in. dla Moniki Brodki i Artura Rojka. Za swoją twórczość był dwukrotnie nominowany do Paszportu Polityki  i nagrodzony Nagrodą im. Grzegorza Ciechowskiego.

Odcinek z udziałem Joanny Krupy i duetu Bisz/Radex będzie można obejrzeć w najbliższą sobotę o 21:00 na www.showmax.com tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo. Najlepsze skecze do obejrzenia na oficjalnym kanale YouTube SNL Polska https://www.youtube.com/SNLPolska

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

O formacie SNL
SNL to program instytucja. Co tydzień w sobotę wieczorem grupa aktorów komediowych wraz z gościem specjalnym w roli gospodarza odcinka, wystawia skecze, które komentują aktualne wydarzenia czy zjawiska społeczne. Do tego dochodzi wyjątkowy gość muzyczny oraz stały segment – Weekend Update, czyli parodia programu informacyjnego. Gość specjalny i zarazem gospodarz danego odcinka odgrywa kluczową rolę w jego powstawaniu. To wokół niego budowane jest całe show. Uczestniczy w procesie pisania skeczy, ich prób oraz występuje w kilku z nich. Osoba prowadzącego jest inspiracją dla całego zespołu twórczego.

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.

Kanał YouTube SNL Polska: https://www.youtube.com/SNLPolska
Fan page: https://www.facebook.com/SNL.Polska/


Czytaj również:

Premiery w ofercie Netflix Polska (10.01.2018)

Konkurs Świąteczny 2017 – WYNIKI


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner