SHOWMAX Polska: Robert Biedroń w roli gospodarza odcinka, Kamp! na scenie muzycznej i gościnny udział Anji Rubik

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.7]

SNL Polska_4 odcinek (29)-1Robert Biedroń zawładnął nie tylko sceną, ale i sercami publiczności podczas kolejnego odcinka SNL Polska! Towarzyszył mu zespół KAMP!, ale także, ku zaskoczeniu wszystkich, Anja Rubik. Światowej sławy modelka udekorowała razem z Robertem Biedroniem choinkę w… dość niebanalne bombki. Wystąpiła także w jednym ze świątecznych skeczy.

Spowiedź, jak kolejka w Lidlu, świąteczny hit girls bandu z kryzysem tożsamości czy ubogi ronin Biedronin – to tylko przykłady skeczy, które można było obejrzeć w kolejnym odcinku SNL Polska z udziałem Roberta Biedronia. Gospodarz programu w swojej roli nie tylko czuł się, ale i wypadł fenomenalnie. Rzeczywiście zasłużył na miano najbardziej wyluzowanego prezydenta w Polsce. Nie zapomniał jednak o wyznawanych przez siebie wartościach – poprosił obsadę o nieprzeklinanie. Przekazał też wiele ważnych przesłań na temat wykluczenia społecznego. A wszystko to w świątecznym, pełnym ciepła, klimacie i akompaniamencie elektronicznego trio KAMP!

UWAGA: To już ostatni odcinek SNL Polska, który można było obejrzeć za darmo w serwisie YouTube i na stronie Showmax. Kolejne odcinki dostępne będą wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Najlepsze skecze będą dostępne będą zawsze na oficjalnym kanale YouTube SNL Polska (https://www.youtube.com/SNLPolska).

KAMP! – młode trio łódzkich artystów w składzie: Radosław Krzyżanowski, Michał Słodowy i Tomasz Szpaderski. WysShowtępowali już m.in. na Openerze, Audioriver czy Selectorze. Grali w USA i Wielkiej Brytanii. Panowie mają na swoim koncie dwie płyty (Kamp!, Orneta) i wiele przebojów w rytmie melodyjnego synth popu, house’u i chill – wave’u. Ich remix utworu Dancing Shoes Moniki Brodki, miał prawie 3 miliony odsłuchań na Youtube.

Robert Biedroń – gdy jako początkujący polityk ujawnił, że jest gejem, jego mama uznała, że popełnił wielki błąd. Dzisiaj jest chyba najbardziej rozpoznawalną publiczna postacią, która jednoczy wyborców, a nie ich dzieli. Robert Biedroń, zanim został prezydentem Słupska, był aktywnym działaczem organizacji LBGT i żarliwym społecznikiem, uwrażliwionym na los najsłabszych. Dzisiaj jest jednym z najpopularniejszych polityków w Polsce, a wiele osób widzi w nim kolejnego prezydenta naszego kraju. Na tegorocznym Przystanku Woodstock udowodnił, że doskonale rozumie problemy młodych ludzi i wie jak do nich przemawiać. Nie boi się tematów tabu, otwarcie żartuje ze swojej orientacji seksualnej. Potrafi być ostry jak brzytwa lub łagodny, niczym baranek. Swój cięty dowcip miał okazję zaprezentować podczas roastu rapera – Popka.

Po zakończeniu transmisji na YouTube i stronie www.showmax.com odcinek można obejrzeć rejestrując się w serwisie www.showmax.com. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo.

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku.  W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

O formacie SNL
SNL to program instytucja. Co tydzień w sobotę wieczorem grupa aktorów komediowych wraz z gościem specjalnym w roli gospodarza odcinka, wystawia skecze, które komentują aktualne wydarzenia czy zjawiska społeczne. Do tego dochodzi wyjątkowy gość muzyczny oraz stały segment – Weekend Update, czyli parodia programu informacyjnego. Gość specjalny i zarazem gospodarz danego odcinka odgrywa kluczową rolę w jego powstawaniu. To wokół niego budowane jest całe show. Uczestniczy w procesie pisania skeczy, ich prób oraz występuje w kilku z nich. Osoba prowadzącego jest inspiracją dla całego zespołu twórczego.

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.

Kanał YouTube SNL Polska: https://www.youtube.com/SNLPolska
Fan page: https://www.facebook.com/SNL.Polska/


Czytaj również:

W 2018 r. Netflix i DreamWorks Animation Television zaprezentują sześć nowych seriali oryginalnych – informacja prasowa

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (22.12.2017)


 

KOMENTARZE:

2 myśli nt. „SHOWMAX Polska: Robert Biedroń w roli gospodarza odcinka, Kamp! na scenie muzycznej i gościnny udział Anji Rubik

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...