„Taylor Swift | The Eras Tour (Taylor’s version)” – bijący rekordy film koncertowy debiutuje dziś w ofercie Disney+

Facebooktwitter

Disney+ filmy

Film prezentujący jedną z największych tras koncertowych 14-krotnej zwyciężczyni GRAMMY® Taylor Swift jest już dostępny na platformie Disney+.

Film koncertowy z bijącej światowe rekordy trasy koncertowej Taylor Swift dostępny po raz pierwszy w całości, w tym utwór “cardigan” i cztery dodatkowe utwory akustyczne. Pokazywany w kinach film 14-krotnej laureatki nagrody GRAMMY®, “Taylor Swift | The Eras Tour” w reżyserii Sama Wrencha, zarobił ponad 260 milionów dolarów na całym świecie, co czyni go najlepiej sprzedającym się filmem koncertowym wszech czasów.

Disney+ filmy

Disney+ filmy

W wyjątkowym filmie „Taylor Swift | The Eras Tour (Taylor’s version)” dostępnym od dziś w Disney+, Taylor Swift – jedna z największych współczesnych ikon muzyki pop – zabiera widzów w niezwykłą podróż po różnych etapach swojej imponującej kariery i wykonuje utwory, które stworzyła na przestrzeni ostatnich 17 lat.

O Disney+

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa Disneya, oferuje kolekcję oryginalnych treści na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios.


Polecamy również

Nowości w ofercie HBO Max | 1 – 15 marca | oficjalna lista premier

Dwa miesiące za darmo usługi Apple TV+ dla nowych i powracających abonentów

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner