Teraz pobieranie w serwisie Netflix jest jeszcze inteligentniejsze – funkcja już dostępna na urządzeniach z systemem iOS

Facebooktwitter

Netflix-N
Netflix: **Aktualizacja — 7 lutego 2019 r.: Funkcja inteligentnego pobierania już dostępna na urządzeniach z systemem iOS!**

Odkąd w 2016 r. zaprezentowaliśmy funkcję pobierania, jedna rzecz stała się oczywista — nasi użytkownicy uwielbiają pobierać udostępniane materiały i korzystać z serwisu Netflix poza domem. Nie ma przy tym znaczenia, czy akurat jadą do pracy, są w podróży, czy też po prostu przebywają w miejscu, w którym dostęp do internetu jest kosztowny lub ograniczony. Funkcja pobierania pozwala im cieszyć się ulubionymi historiami w dowolnym miejscu na świecie.

Dzisiaj z przyjemnością przedstawiamy funkcję inteligentnego pobierania. Na czym ona polega? Otóż po obejrzeniu pobranego odcinka jest on usuwany, po czym automatycznie rozpoczyna się pobieranie kolejnego. Po prostu: Ty oglądasz, a my zajmujemy się resztą.

Wiemy, jak irytująca może być konieczność przeglądania wszystkich zainstalowanych aplikacji i usuwania plików, które nie są już dłużej potrzebne. Rozumiemy też, że im szybciej możesz obejrzeć kolejny odcinek, tym lepiej. Niezależnie od tego, czy chodzi o inteligentne pobieranie, czy też wyświetlanie migawek, zdajemy sobie sprawę, że przy korzystaniu z serwisu Netflix najważniejszy jest łatwy i wygodny dostęp do ulubionych opowieści.

Pragniemy również podkreślić, że celem wszystkich podejmowanych przez nas działań jest zapewnienie konsumentom większej kontroli nad oglądanymi treściami. Dlatego użytkownicy mogą sami zdecydować, czy chcą korzystać z inteligentnego pobierania. Więcej informacji na temat tej funkcji znajduje się tutaj. Mamy nadzieję, że to nowe rozwiązanie przypadnie użytkownikom do gustu. Funkcja inteligentnego jest dostępna na urządzeniach z systemem Android i iOS oraz w aplikacji Netflix dla systemu Windows 10.

— Cameron Johnson, dyrektor działu ds. innowacyjności produktów

Wiemy, jak irytująca może być konieczność przeglądania wszystkich zainstalowanych aplikacji i usuwania plików, które nie są już dłużej potrzebne. Rozumiemy też, że im szybciej możesz obejrzeć kolejny odcinek w serwisie Netflix, tym lepiej. Niezależnie od tego, czy chodzi o inteligentne pobieranie, czy też wyświetlanie podglądów, zdajemy sobie sprawę, że przy korzystaniu z serwisu Netflix najważniejszy jest łatwy i wygodny dostęp do ulubionych opowieści.

Pragniemy również podkreślić, że celem wszystkich podejmowanych przez nas działań jest zapewnienie konsumentom większej kontroli nad oglądanymi treściami. Dlatego też użytkownicy mogą sami zdecydować, czy chcą korzystać z inteligentnego pobierania. Więcej informacji na temat tej funkcji znajduje się TUTAJ. Mamy nadzieję, że to nowe rozwiązanie przypadnie użytkownikom do gustu. Na początku funkcja inteligentnego pobierania będzie dostępna na telefonach i tabletach z systemem Android.

— Cameron Johnson, dyrektor działu innowacyjności produktu


Czytaj również:

Netflix: Chodzenie, jazda, rodeo – zwiastun [HD] nowego filmu

Gra o tron – pierwsze zdjęcia z ósmego sezonu kultowego serialu HBO

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...