Trzeci sezon Ucha Prezesa zadebiutuje w Showmax już 15 marca 2018r

Facebooktwitter

Ucho_Prezesa_3-1-1
Dokładnie w pierwsze urodziny serwisu, Showmax ogłasza datę premiery legendarnego już sitcomu Ucho Prezesa. Trzeci sezon “zrekonstruowanego” serialu zadebiutuje 15 marca w serwisie Showmax, w niedzielę 18 marca pojawi się w Telewizji WP, a na kanale YouTube w kolejny czwartek, czyli 22 marca.

W sumie powstanie 14 odcinków, w tym dwa specjalne dostępne wyłącznie dla użytkowników Showmax.

Po noworocznych zmianach, zrekonstruowany rząd staje przed wieloma wyzwaniami. Politycy odsunięci od władzy muszą sobie jakoś poradzić w nowej sytuacji. Do nowych władz będzie należało zmierzenie się nie tylko z problemami poprzednich, lecz również z zupełnie nowymi kłopotami. W dodatku politycy, którzy zasiadają na stołkach za granicą, przypomną sobie o rządach w kraju… Zrekonstruowany rząd to także rekonstrukcja relacji pozapolitycznych, które mogą przynieść niespodziewane efekty. A nad tym wszystkim musi zapanować szeregowy Prezes, zewsząd otoczony przez wrogów.

Twórcą produkcji oryginalnej Showmax Ucho Prezesa są Robert Górski i Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Średnia oglądalność poszczególnych odcinków w serwisie YouTube to około 2 mln. Najpopularniejszy z nich zyskał prawie 10 mln wyświetleń. Zgodnie z danymi Google Trends „Rok 2017 w wyszukiwarce” Ucho Prezesa było także najczęściej wyszukiwanym hasłem w kategorii seriale. W ramówce Telewizji WP serial jest jedną z najchętniej oglądanych pozycji. 18 lutego Telewizja zacznie emitować odcinki drugiego sezonu.

Ucho Prezesa jest pierwszą Produkcją Oryginalną Showmax. Kolejne, które pojawiły się w serwisie w ciągu roku to: animacja dla dorosłych Egzorcysta, rozrywkowy show na żywo SNL Polska, serial Botoks Patryka Vegi, short Fanatyk z Piotrem Cyrwusem w roli głównej, jak również autorskie etiudy Patryka Vegi, Wojtka Smarzowskiego i Bartosza Kowalskiego.

Premiera Ucha Prezesa 3 w Showmax – czwartek 15 marca
Premiera w Telewizji WP – niedziela 18 marca
Premiera na kanale YouTube – czwartek 22 marca

O Showmax
Showmax to serwis internetowy – w ramach miesięcznej opłaty umożliwia dostęp do katalogu filmów, seriali i programów dla dorosłych i dzieci online, które można oglądać w dowolnych ilościach, w dowolnym czasie i miejscu – bez reklam. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.

Dzieci mogą oglądać treści w bezpiecznym środowisku dzięki możliwości ustawienia profili zabezpieczonych PIN.

Dostępne seriale to m.in.: Fargo, Opowieść podręcznej, Żona idealna, Californication, Dr House; seriale Marvela: Agenci T.A.R.C.Z.Y, Inhumans, Runaways; filmy i programy: Body/Ciało, Pitbull: Nowe porządki, Pitbull: Niebezpieczne kobiety, Planeta singli, Służby specjalne, Miasto 44; Top Gear, Indiana Jones, Szybcy i wściekli, kolekcja filmów Woody’ego Allena; dla dzieci: Ratched & Clank, Jak wytresować smoka, Madagaskar 2 i setki innych seriali, filmów i programów; polskie produkcje oryginalne: satyra polityczna Ucho Prezesa, animacja dla dorosłych Egzorcysta, najgłośniejszy rozrywkowy show na żywo – SNL Polska oraz serial Botoks Patryka Vegi.


Czytaj również:

Netflix Polska: Czym jest miłość, skoro ludzki umysł można przenosić z ciała do ciała?

Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska cd. 2 (14.02.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner