Ultimate Beastmaster – Netflix i Sylwester Stallone zapowiadają nowe show

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 1]

beastmaster logoWe wtorek Netflix ogłosił stworzenie nowego show pod nazwą Ultimate Beastmaster. Jednym z producentów jest nikt inny jak sam Sylwester Stallone (Rocky, Rambo, Creed).

Formuła programu to dziesięc odcinków, w których weźmie udział 108 zawodników z 6 krajów (USA, Brazylii, Korei Południowej, Meksyku, Niemiec oraz Japonii). W każdym epizodzie 12 zawodników stanie naprzeciwko siebie aby zmierzyć się w najbardziej wymagającym torze przeszkód, zwanym „The Beast”. Zwycięzcy 9 odcinków spotkają się w finale, aby zdobyć tytuł Ultimate Beastmaster.

Gospodarzami odcinków będą sportowcy oraz celebryci reprezentujący każdy z krajów. W poszczególnych lokacjach będzie można zobaczyć m.in. Terry Crews’a (Brooklyn Nine-Nine,The Ridiculous 6), Andersona Silvę (były mistrz UFC w wadze średniej) czy Hansa Sarpei (Schalke 04).

Zapowiada się ciekawie. [Karol]

Aktualizacja: W oficjalnym oświadczeniu Anderson Silva widnieje jako obecny mistrz wagi średniej, co nie spodobało się Lukowi Rockholdowi, który dopiero po ciężkim starciu z Chrisem Weidmanem mógł się nim nazwać. Nie obyło się bez gorzkich słów na temat etyki dziennikarskiej ekipy Netflixa.

KOMENTARZE:

2 myśli nt. „Ultimate Beastmaster – Netflix i Sylwester Stallone zapowiadają nowe show

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...