Usługa Amazon Prime Video dostępna w ponad 200 krajach

Facebooktwitter

amazon-prime-video-welcome-main-GT-1Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami usługa Amazon Prime Video wystartowała globalnie. Wczoraj oficjalnie informacja ta została potwierdzona przez firmę Amazon.

Amazon Prime Video to internetowa usługa strumieniowania (SVOD) filmów, seriali oraz programów telewizyjnych. Jest to drugi serwis streamingowy po Netflixie, który jest dostępny globalnie, w tym w Polsce. Do tej pory był dostępny tylko w USA, UK, Niemczech i Japonii a teraz można z niego korzystać w ponad 200 krajach, w tym w Polsce.

Obecnie serwis proponuje promocję na abonament w postaci opłaty 2,99 EUR przez pierwsze pół roku a później 5,99 EUR. Subskrypcję wzorem Netflixa można w każdej chwili zakończyć, czyli nie ma umowy terminowej. Prime Video zapewnia też czas na darmowe testowanie usługi, które trwa 7 dni.

amazon-prime-video-oferta-ceny-14_12_2016

Za powyższą cenę otrzymujemy możliwość oglądania materiałów dostępnych w usłudze równocześnie na 3 urządzeniach wraz z usługą pobierania nagrań na urządzeniach mobilnych. Interfejs www i aplikacji dostępny jest tylko po angielsku. Są dostępne nagrania w polskiej wersji językowej.

amazon-prime-video-credit_cardsPłatności można dokonać tylko kartą kredytową lub debetową:

  • Visa
  • MasterCard
  • American Express

Obecni klienci Amazona mogą dokonać aktywacji usługi na swoim koncie i nie muszą dokonywać nowej rejestracji w systemie Amazon Prime Video – wystarczy do logowania podać swoje obecne dane z Amazona.

Amazon Prime Video jest dostępny na:

  • komputerach PC i MAC
  • urządzeniach mobilnych (telefony, tablety)
  • tabletach Fire (produkt firmy Amazon)
  • Smart TV Samsung
  • Smart TV LG

(Dane z https://www.primevideo.com/help?nodeId=202064930)

Ofertę przygotowaną dla Polski opiszemy niedługo w osobnym artykule.

KOMENTARZE:

21 komentarzy do “Usługa Amazon Prime Video dostępna w ponad 200 krajach

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner