Użytkownicy serwisu Netflix z Indonezji mogą już korzystać z nowego planu na urządzenia przenośne za 49 000 rupii miesięcznie czyli mniej niż 14 złotych

Facebooktwitter

netflix logo
Dwa dni temu Netflix zaproponował w Indonezji nowy plan abonamentowy na urządzenia przenośne za 49 000 rupii miesięcznie czyli mniej niż 14 złotych.

Dżakarta, 11 grudnia 2019 r. — Dziś firma Netflix ogłosiła wprowadzenie w Indonezji nowego planu na urządzenia przenośne. Umożliwia on oglądanie na telefonach lub tabletach wszystkich tytułów z katalogu serwisu Netflix za jedyne 49 000 rupii miesięcznie. To czwarty plan, z którego mogą korzystać użytkownicy z Indonezji. Dotychczas mogli oni bowiem wybierać między planem Podstawowym, Standard oraz Premium.

Plan na urządzenia przenośne pozwala na  odtwarzanie i pobieranie wszystkich doskonałych filmów, seriali i programów dostępnych w ofercie Netflix, w tym między innymi takich tytułów, jak „Vagabond”, „Dom z papieru”, „Stranger Things”, „The Crown”, „Klaus”, „The Irishman” czy „6 Underground”. W katalogu serwisu pojawia się też coraz więcej filmów produkcji indonezyjskiej, na przykład „Przychodzi po nas noc ”, „Headshot”,Love for Sale”,Cinta itu Buta”,Suzanna: Bernapas Dalam Kubur”  i „Mata Batin 2”.

Indonezyjskie stowarzyszenie dostawców usług internetowych szacuje, że 93% spośród 170 milionów użytkowników internetu w tym kraju łączy się z siecią za pomocą smartfonów. Również członkowie serwisu Netflix z Indonezji są bardzo przywiązani do tych urządzeń — używają ich do oglądania online dwa razy częściej niż wynosi średnia światowa. Jesteśmy przekonani, że dzięki planowi na urządzenia przenośne Indonezyjczycy zyskają jeszcze lepszy dostęp do naszej platformy.

Obecnie w Indonezji można korzystać z czterech planów:

  • Plan na urządzenia przenośne: 49 000 rupii (ok. 13,32 złote)
  • Plan Podstawowy: 109 000 rupii (ok. 27,79 złotych)
  • Plan Standard: 139 000 rupii (ok. 37,99 złotych)
  • Plan Premium: 169 000 rupii (ok. 46,19 złotych)

Netflix nieustannie stara się poprawiać komfort korzystania z serwisu na urządzeniach przenośnych. Wygodę użytkowników zwiększają między innymi takie funkcje jak inteligentne pobieranie, dzięki któremu można odtwarzać materiały w trybie offline, napisy w języku indonezyjskim czy możliwość dzielenia się informacjami o aktualnie oglądanych treściach w serwisach społecznościowych bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Netflix pozwala także na kontrolę oglądanych materiałów. Dzięki nawet pięciu profilom na jednym koncie i kontroli rodzicielskiej użytkownicy sami decydują, jakie treści są najbardziej odpowiednie dla nich i ich rodzin. Wszystkie te funkcje są dostępne także w ramach planu na urządzenia przenośne.


Polecamy również

Netflix: Drakula – pierwsza zapowiedź nowego serialu

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 13 grudnia 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner