Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (13.06.2017)

Facebooktwitter

netflix-helix-bg-1Polski lektor został uzupełniony w obu sezonach serialu Helix (2014) w ofercie Netflix Polska.

Helix (2014) – serial, sezon 1-2 – 7,82/10 – polskie napisy i lektor
Naukowcy badający sprawę możliwej epidemii w arktycznej stacji badawczej odkrywają, że nowy wirus może zmieść ludzkość z powierzchni Ziemi.

W rolach głównych: Billy Campbell, Hiroyuki Sanada, Kyra Zagorsky
Twórca: Cameron Porsandeh

Sezon 1: W arktycznej stacji badawczej ekipa z Centrum Kontroli Chorób natrafia na zarazę, która może unicestwić całą ludzkość.

Sezon 2: Kiedy prawie cała załoga statku umiera na nieznaną chorobę, ekipa z Centrum Kontroli Chorób znajduje trop prowadzący na wyspę zamieszkaną przez wyznawców sekty.


Netflix Polska uzupełnił dziś swoją ofertę o nowy, 9 odcinek 3. sezonu serialu „Better Call Saul / Zadzwoń do Saula” (2015).

Better Call Saul / Zadzwoń do Saula (2015) – serial, sezon 1-3 – UHD/4K – 9,15/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
Nominowana do Emmy opowieść o podrzędnym prawniku Jimmym McGillu i jego przemianie w niekonwencjonalnego adwokata Saula Goodmana znanego z serialu „Breaking Bad”.

W rolach głównych: Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Michael McKean
Twórcy: Vince Gilligan, Peter Gould

„Better Call Saul” to prequel „Breaking Bad” — serialu z 58 nominacjami do Primetime Emmy i 16 zdobytymi statuetkami.

S3:O9 – Upadek – 50m
netflix-better-call-saul-S3O9
Jimmy odkrywa przebiegły plan i postanawia wrócić do sprawy Sandpiper. Tymczasem Chuck i Howard kłócą się o przyszłość firmy. Kim stara się zadowolić nowego klienta.

Następny odcinek będzie dostępny w ofercie od 20 czerwca 2017r.


Netflix Polska uzupełnił dziś swoją ofertę o 12 odcinek 2. sezonu serialu “Shadowhunters / Shadowhunters: The Mortal Instruments” (2016).

netflix-shadowhunters-bg-1-1Shadowhunters / Shadowhunters: The Mortal Instruments (2016) – serial, sezon 1-2 – 16+ – 6,93/10 – polskie napisy i lektor
Gdy zwykła nastolatka Clary Fray odkrywa, że należy do rodu polujących na demony ludzi, w których żyłach płynie anielska krew, jej świat wywraca się do góry nogami.

W rolach głównych: Katherine McNamara, Dominic Sherwood, Alberto Rosende.

S2:O12 –  Cena wolności – 44m

netflix-shadowhunters-S2O12
Valentine i Magnus próbują wydostać się z więzienia, Jace zmaga się z nową tożsamością, a Nocni Łowcy stają w obliczu potencjalnego powstania Podziemnych.

Następny odcinek będzie dostępny w ofercie od 20.06.2017r.

Valentine zbiera nową potężną armię i przygotowuje się do wojny z Łowcami. W międzyczasie po obu stronach konfliktu dochodzi do licznych przetasowań.

KOMENTARZE:

Jeden komentarz do “Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (13.06.2017)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner