Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (19.09.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.6]

netflix-Jerry Before Seinfeld-bg1-1Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na wrzesień 2017r. dziś swoją premierę w ofercie ma:

Jerry Before Seinfeld (2017) – stand-up – 1g1m – UHD/4K – 7+ – można pobrać – polskie napisy
Jerry Seinfeld wraca do nowojorskiego klubu komediowego, gdzie rozpoczęła się jego kariera. Nietypowy program łączący stand-up na żywo z osobistymi wspomnieniami.

W rolach głównych: Jerry Seinfeld
Gatunki: Stand-upy komediowe i talk showy, Komedie, Stand-upy
Reżyser: Michael Bonfiglio

Jerry Seinfeld zabiera nas w podróż do czasów, zanim zaczęliśmy nazywać go królem, legendą albo kolesiem z telewizji.


Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią z oferty został dziś usunięty film:

netflix-Insidious Chapter 3-bg-1Insidious: Chapter 3 / Naznaczony: rozdział 3 (2015) – film – 1g37m – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Medium niechętnie godzi się pomóc nastolatce w nawiązaniu kontaktu ze zmarłą matką. Kończy się to uwolnieniem demona, który zaczyna dręczyć dziewczynę.

W rolach głównych: Dermot Mulroney,Stefanie Scott,Lin Shaye
Gatunki: Horrory
Reżyser: Leigh Whannell

KOMENTARZE:

7 myśli nt. „Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (19.09.2017)

  1. Pojawiły się artykuły o możliwym wejściu Amazona do Polski w październiku. Ciekawe czy po ewentualnym wejściu można się spodziewać ożywienia w rozwoju VOD Prime. Obecnie ile jest tytułów dla Polski w Prime, z 400? W Niemczech jest 4500…

  2. Dla mnie istotna byłaby możliwość kupowania seriali. Czy to całe sezony czy pojedyńcze odcinki co tydzień. Byli by pierwszymi którzy udostępniliby taką opcje w internecie w Polsce (nie liczę tych parę śmiesznych sezonów wyrwanych z „kontekstu” na Chilitv)

    • Nie wiem jak jest w innych serwisach tego typu za granicą, ale dla mnie minusem, byłoby to, że tego odcinka nie można ściągnąć i obejrzeć na dowolnym urządzeniu… Co mi z tego, że go kupiłam i jest mój skoro będę musiała go obejrzeć przez ich stronę… Szkoda, że nie można by ich ściągnąć, jak np. ebooki z polskich księgarni.

      • Tak to już jest Kasiu. Jedyny serwis który pozwala na ściągnięcie hmm i przenoszenie sobie na dowolny dysk/katalog to Itunes. Chociaż i tak słyszałem od znajomego mieszkającego za granicą, że nie tyczy się to seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...