Bajer z Bel-Air (The Fresh Prince of Bel-Air) – popularny serial z Willem Smithem w roli głównej debiutuje w ofercie HBO Max

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.7]

hbo max seriale

Popularny serial z Willem Smithem w roli głównej, Bajer z Bel-Air (The Fresh Prince of Bel-Air), od dzisiaj dostępny jest w całości w HBO Max. Do serwisu dodano wszystkie sześć sezonów produkcji.

Serial śledzi losy Willa, nastolatka ze śródmieścia Filadelfii, który zostaje wysłany do Kalifornii, aby zamieszkać ze swoimi bogatymi krewnymi. Jego matka ma nadzieję, że wybiją mu oni z głowy głupie pomysły i wpoją dobre, tradycyjne wartości.

Główną rolę w serialu Bajer z Bel-Air zagrał Will Smith. Obok niego w produkcji wystąpili: James Avery jako Philip Banks, Alfonso Ribeiro jako Carlton Banks, Tatyana Ali jako Ashley Banks, Karyn Parsons jako Hilary Banks, Joseph Marcell jako Geoffrey Butler, a także Janet Hubert, a potem Daphne Reid jako Vivian Banks, Ross Bagley jako Nicky Banks czy DJ Jazzy Jeff jako Jazz.

hbo max seriale

Twórcami serialu są Andy Borowitz i Susan Borowitz. Serial emitowany był premierowo w Stanach Zjednoczonych w latach 1990-1996.

30 najlepszych momentów Willa Smitha i rodziny Banksów (ENG)

Od dzisiaj wszystkich sześć sezonów serialu Bajer z Bel-Air (The Fresh Prince of Bel-Air) jest dostępnych w serwisie HBO Max. Serial liczy łącznie 148 odcinków.


 

Polecamy również

Westworld – wyróżniony Emmy® serial HBO powraca z czwartym sezonem. Premiera w ofercie HBO i HBO Max już 27 czerwca

Netflix udostępnia pierwsze zdjęcia oraz ogłasza datę premiery filmu „The Gray Man” z Ryanem Gosslingiem w roli głównej

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...