Disney+ | Premiery w październiku

Facebooktwitter

Disney+ filmy seriale

Gdy dni stają się coraz krótsze, Disney+ przygotował świetne propozycje, które umilą coraz dłuższe wieczory.

Na początku miesiąca na platformę trafią wszystkie odcinki „The Bear”, w którym głównego bohatera gra Jeremy Allen White. Ten komediodramat rozgrywający się w Chicago został doceniony przez widzów i krytyków w Stanach Zjednoczonych i to o nim będzie głośno tej jesieni.

Ponadto, na platformie pojawi się coś dla fanów true crime – serial kryminalny „Candy: Śmierć w Teksasie” z Jessicą Biel w roli głównej. Nie zabraknie też nowych odcinków lubianych seriali – „Andor”, „Stary człowiek”, „The Kardashians”, „Mecenas She-Hulk” i inne dostarczą widzom wielu niezapomnianych wrażeń.

Disney+ przygotował też kilka ciekawych i mrożących krew w żyłach propozycji na Halloween – w tym nową produkcję „Marvel Studios prezentuje: Wilkołak nocą”.

Opisy październikowych premier

 

THE BEAR – SERIAL ORYGINALNY DISNEY+ – 5 października

Disney+

Głównym bohaterem „The Bear” jest Carmen „Carmy” Berzatto (Jeremy Allen White), młody szef kuchni ze świata wykwintnych restauracji, który po bolesnym odejściu jednego z członków rodziny wraca do Chicago, by prowadzić rodzinny bar z kanapkami – The Original Beef of Chicagoland. Carmy zderza się z rzeczywistością tak odmienną od tego, do czego przywykł, i stara się odnaleźć w prowadzeniu małej firmy, czego nie ułatwiają mu wrodzony upór, oporna obsługa kuchni oraz napięte relacje rodzinne. A wszystko to dzieje się w cieniu straty brata, który popełnił samobójstwo.

 

CANDY: ŚMIERĆ W TEKSASIE 0 SERIAL ORYGINALNY DISNEY+ – 12 października

Disney+

Jest początek lat 80. Candy Montgomery jest idealną gospodynią domową i matką, której absolutnie wszystko dobrze się układa – ma dobrego męża, dwoje dzieci, ładny dom, nawet jej drobne grzeszki są starannie zaplanowane. Jednak gdy narasta w niej presja konformizmu, zaczyna walczyć o odrobinę wolności. Ze skutkiem śmiertelnym.

 

ROSALINE – FILM ORYGINALNY DISNEY+ – 14 października

„Rosaline” to świeże i komediowe spojrzenie na klasyczną historię miłosną „Romea i Julii” Szekspira, opowiedzianą z perspektywy kuzynki Julii, Rosaline, która jest również niedawną miłością Romea. Gdy Romeo poznaje Julię i zaczyna coś do niej czuć, Rosaline łamie się serce i za wszelką cenę próbuje nie dopuścić do słynnego romansu oraz pragnie odzyskać swój obiekt uczuć.

 

BARBARZYŃCY – FILM ORYGINALNY DISNEY+ – 26 października

Disney+

Młoda kobieta udaje się na rozmowę o pracę do Detroit i rezerwuje dom na nocleg. Gdy przyjeżdża późno na miejsce, okazuje się, że zaszła pomyłka i dom został wynajęty również obcemu mężczyźnie, który już się w nim rozgościł. Wbrew swoim przeczuciom postanawia jednak nie szukać innego miejsca. Wkrótce odkrywa, że jest o wiele więcej powodów do obaw niż niespodziewany gość.

 


 

Polecamy również

Film animowany „DC Liga Super-Pets” zadebiutuje w ofercie HBO Max już 2 października

Serial „David Beckham: Drużyna w opałach” zadebiutuje 9 listopada w ofercie Disney+

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner