Premiery w ofercie Netflix Polska cz. 1 (23.03.2018)

Facebooktwitter

netflix-Santa Clarita Diet-s2-bg-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na marzec 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na marzec 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają:

2. sezon Santa Clarita Diet (2017) – serial, sezon 1-2 – UHD/4K/HDR/Dolby Vision – można pobrać – 7,43/10 – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.6/10

Byli zwykłym małżeństwem handlującym nieruchomościami, jednak dramatyczna zmiana w jej życiu popchnęła ich na drogę śmierci i zniszczenia. W dobrym znaczeniu.

W rolach głównych: Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Liv Hewson
Gatunki: Seriale i programy, Horrory telewizyjne, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Victor Fresco

W tym nietypowym serialu komediowym nominowanego do Emmy Victora Fresco występują Drew Barrymore i Timothy Olyphant.

Santa Clarita Diet
Joel (Timothy Olyphant) i Sheila (Drew Barrymore) są małżeństwem agentów nieruchomości, którzy wiodą średnio szczęśliwe życie wraz ze swoją córką Abby (Liv Hewson) w Santa Clarita na przedmieściach Los Angeles. Pewnego dnia dramatyczna zmiana w życiu Sheili sprowadza ich życie na drogę śmierci i zniszczenia… ale nie wszystko, co złe, źle się kończy.

Drugi sezon zaczyna się dokładnie w momencie, w którym się zatrzymaliśmy. Hammondowie muszą pogodzić się z tym, że Sheila jest już w zaawansowanym stadium swojej przypadłości. Nieumarła mimo wszystko desperacko próbuje wieść normalne życie na przedmieściach i uniknąć łatki potwora. Niestety – mimo, że mordowanie idzie rodzinie coraz lepiej – liczba zaginionych mieszkańców Santa Clarita niepokojąco wzrasta i fakt ten nie może dłużej pozostać niezauważonym. Hammondowie rozpoczynają poszukiwania źródła wirusa, aby zapobiec jego rozprzestrzenianiu i uratować ludzkość (co wydaje się być całkiem ważne). W tych trudnych okolicznościach bezwarunkowa miłość Sheili i Joela umacnia się. Oczywiście, związek z niemartwą osobą nie jest idealny, ale czy takie w ogóle istnieją?


netflix-The Mechanism-s1-bg-1
The Mechanism / Dobrze naoliwiona maszyna (2018) – serial, sezon 1 – 16+ – polskie napisy i lektor

W Brazylii wybucha skandal, gdy śledztwo ujawnia, że władze mogą być korumpowane przez firmy z branży naftowej i budowlanej. Serial inspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

W rolach głównych: Selton Mello, Caroline Abras, Enrique Diaz
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne
Twórcy: Elena Soares, José Padilha

Brazylijski policjant, Marco Ruffo, bada sprawę prania brudnych pieniędzy przez Roberta Ibrahima i wpada na trop największej afery korupcyjnej w historii kraju.

W Brazylii wybucha skandal, gdy śledztwo ujawnia, że władze mogą być korumpowane przez firmy z branży naftowej i budowlanej. Serial inspirowany prawdziwymi wydarzeniami.


netflix-The Defiant Ones-s1-bg1-1
The Defiant Ones (2017) – serial, sezon 1 – 16+ – polskie napisy

Reżyser Allen Hughes („Zagrożenie dla społeczeństwa”) przedstawia historię sukcesu i współpracy dwóch legend świata muzyki: Dr. Dre i Jimmy’ego Iovine’a.

W rolach głównych: Dr. Dre, Jimmy Iovine, Patti Smith
Gatunki: Seriale i programy, Amerykańskie seriale i programy, Dokumenty
Reżyser: Allen Hughes

Wywiadów do tego nominowanego do Grammy dokumentu udzielili między innymi Snoop Dogg, Ice Cube, Tom Petty i Bono.

Legendy muzyki, Jimmy Iovine i Dr. Dre, w latach 90. rozpoczęli współpracę, dzięki której świat poznał tak przełomowych artystów jak Snoop Dogg czy Eminem.

The Defiant Ones, opowiada historię Jimmy’ego Iovine’a i Dr. Dre – syna robotnika portowego z Brooklynu i chłopaka prosto z Compton – oraz ich zaskakującej współpracy i kluczowej roli, jaką odegrali w wydarzeniach kształtujących współczesną kulturę. Ta porywająca i momentami bezkompromisowa opowieść toczy się na przestrzeni ostatnich czterdziestu lat w studiach nagraniowych, skromnych domach i bogatych willach, na salach sądowych i korytarzach największych korporacji.

Reżyserem serialu jest Allen Hughes, który przeprowadził z bohaterami obszerne wywiady. W produkcji zobaczymy również fragmenty rozmów z takimi ikonami muzycznymi jak: Bono, David Geffen, Eminem, Nas, Stevie Nicks, Ice Cube, Gwen Stefani, Jon Landau, Tom Petty, Trent Reznor, Snoop Dogg, Bruce Springsteen, Diddy i will.i.am. The Defiant Ones zawiera niepublikowane nigdy wcześniej materiały z sesji nagraniowych takich gwiazd jak m.in. Eazy-E, JJ Fad, Stevie Nicks, N.W.A., Tom Petty, Bruce Springsteen i U2.

-„The Defiant Ones to pozycja obowiązkowa dla wszystkich zainteresowanych historią hip hopu i współczesnej muzyki popularnej. Ta intrygująca seria jest podróżą w czasie przez cztery ostatnie dekady biznesu muzycznego – mówi Bela Bajaria, wiceprezes ds. contentu Netflix – Ponadto to piękna i inspirująca opowieść o przyjaźni – dla każdego, kto podąża za swoimi marzeniami.”


Czytaj również:

Oferta Netflix Polska na kwiecień 2018 – planowane premiery – lista i materiały wideo

Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska (22.03.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner