Druga część kultowego anime „Bleach: Thousand-Year Blood War” debiutuje na platformie Disney+

Facebooktwitter

Disney+ seriale

Pierwszy odcinek drugiej części serialu „Bleach: Thousand-Year Blood War” już pojawił się na platformie Disney+.

Najnowsza odsłona anime, która otrzymała podtytuł The Separation, będzie się składać z 13 odcinków , mających premierę co tydzień. W Disney+ niezmiennie dostępne są też wszystkie wcześniejsze sezony kultowej produkcji „Bleach”.

Drugi sezon anime „Bleach: Thousand-Year Blood War” śledzi losy Ichigo Kurosakiego, posiadającego moce widzenia duchów, który został uwikłany w działania wobec Stowarzyszenia Dusz (ang.: Soul Society) – miejsca, w którym gromadzą się zmarłe dusze. Kiedy w jego rodzinnym mieście Karakura pojawia się nowy wróg, Ichigo powraca na pole bitwy z Zanpakuto, aby pomóc potrzebującym.

Kontynuacja mangi

Kontynuacja serialu Bleach: Thousand-Year Blood War rozpoczyna się dokładnie tam, gdzie zakończyła się pierwsza część, czyli około 543 rozdziału mangi. Można zakładać, że druga część, podobnie jak poprzednia, obejmie obszar około 60 rozdziałów, co wyznaczałoby jej koniec na około 600. rozdziale.

Pierwszy odcinek serialu anime jest już dostępny na platformie Disney+. Kolejne odcinki będą pojawiać się co tydzień w soboty. Tytuł dostępny jest wyłącznie w oryginalnej wersji japońskiej oraz z angielskim dubbingiem.

Inne tytuły anime

Oprócz wspomnianego serialu, na platformie Disney+ czekają również inne tytuły. Ci, którzy chcą sobie przypomnieć wszystkie poprzednie sezony popularnego „Bleach”, mają je na wyciagnięcie ręki. Wszystkie szesnaście części czeka w bibliotece platformy. Z kolei dla fanów azjatyckich produkcji i galaktycznych przygód, gratką będą dwa sezony serialu „Gwiezdne wojny: Wizje”. Produkcja poszerza ramy opowieści o „Gwiezdnych wojnach”, wykorzystując najbardziej urzekające style animacji z różnych krajów i kultur. Kolejna propozycja to „Black Rock Shooter: Apokalipsa”, seria anime przedstawiająca tragiczne skutki nieudanego projektu związanego z automatyzacją pracy na Ziemi. Co doprowadziło do takiej sytuacji? Przekonajcie się sami oglądając serial.

 

O Disney+

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa The Walt Disney Company, jest częścią Disney Media & Entertainment Distribution. Usługa oferuje kolekcję oryginalnych treści oferowanych na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios. Disney+ jest dostępny jako osobny serwis, jako część pakietu Disneya w Stanach Zjednoczonych, zawierającego Disney+, Hulu i ESPN+, lub jako część Combo+ w Ameryce Łacińskiej wraz ze Star+, osobnym serwisem z treściami ogólnorozrywkowymi i sportowymi.


 

Polecamy również

Nowości w ofercie HBO Max | 1-15 lipca – oficjalna lista premier

Lipiec w ofercie Disney+ – serial “Futurama” powraca z nowym sezonem

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner