Netflix prezentuje zapowiedź 2. sezonu serialu „Marvel: Jessica Jones” (2015) i datę premiery

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.5]

Marvel's Jessica JonesWczoraj Netflix zaprezentował pierwszy kadr z drugiego sezonu serialu „Marvel: Jessica Jones” (2015), a dziś obwieścił datę premiery nowego sezonu.

Nawet nie próbuj wchodzić jej w drogę. Drugi sezon serialu „Marvel: Jessica Jones” będzie dostępny już od 8 marca. Tylko na Netflix.

Prywatna detektyw z Nowego Jorku Jessica Jones (Krysten Ritter) stara się na nowo poukładać sobie życie po zamordowaniu swojego prześladowcy Kilgrave’a. Znana teraz w całym mieście jako obdarzona nadprzyrodzoną siłą zabójczyni rozpoczyna pracę nad nową sprawą, która zmusza ją do trudnej konfrontacji z prawdą o samej sobie. Zagłębiając się w swoją przeszłość, szuka odpowiedzi na pytanie, kim tak naprawdę jest.

Marvel’s Jessica Jones / Marvel: Jessica Jones (2015) – serial, sezon 1 – 16+ – 9,18/10 UHD/4K/HDR/Dolby Vision
IMDb: 8.2/10

Jessica Jones ma za sobą trudną przeszłość. Swoje umiejętności wykorzystuje w pracy detektywa, aby wytropić dawnego oprawcę, zanim ten skrzywdzi kogoś w Hell’s Kitchen.

W rolach głównych: Krysten Ritter, David Tennant, Rachael Taylor
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Melissa Rosenberg

W 2015 r. jury Peabody Award doceniło tę nagrodzoną Emmy opowieść o superbohaterach za barwne postaci i bogactwo wątków.

Sezon 1: Jessica Jones jest bystra i odważna. Pracując jako prywatny detektyw, próbuje na nowo ułożyć sobie życie. To nie takie proste, bo powraca jej prześladowca z przeszłości.


Czytaj również:

Konkurs Świąteczny 2017 – Nflix.pl – ZAPRASZAMY!

Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (09.11.2017)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...