Showmax Polska: Michał Piróg i Julia Marcell zawładnęli sceną podczas drugiego odcinka SNL Polska!

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.2]

SNL Polska - odc. 2 (5-1)-1Casting do polskiej wersji Star Wars, adoptowana pszczoła, hotel „jak w domu”, Azja Express oraz polski hummus – to niektóre z tematów, które zostały poruszone w drugim, emitowanym na żywo odcinku SNL Polska.

Tym razem w roli prowadzącego wystąpił Michał Piróg, a gościem muzycznym show była Julia Marcell.

Casting Star Wars:

Hotel „Jak w domu”:

Zdjęcia z drugiego odcinka SNL Polska

Cały odcinek można obejrzeć rejestrując się w serwisie www.showmax.com. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo.

Kolejny odcinek SNL Polska już w przyszłą sobotę o 21.00 – do obejrzenia za darmo na  YouTube SNL (https://www.youtube.com/SNLPolska) Polska lub na stronie  www.showmax.com, również dla niezarejestrowanych użytkowników.

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

O formacie SNL
SNL to program instytucja. Co tydzień w sobotę wieczorem grupa aktorów komediowych wraz z gościem specjalnym w roli gospodarza odcinka, wystawia skecze, które komentują aktualne wydarzenia czy zjawiska społeczne. Do tego dochodzi wyjątkowy gość muzyczny oraz stały segment – Weekend Update, czyli parodia programu informacyjnego.

Gość specjalny i zarazem gospodarz danego odcinka odgrywa kluczową rolę w jego powstawaniu. To wokół niego budowane jest całe show. Uczestniczy w procesie pisania skeczy, ich prób oraz występuje w kilku z nich. Osoba prowadzącego jest inspiracją dla całego zespołu twórczego.

 O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.


Czytaj również:

Konkurs Świąteczny 2017 – Nflix.pl – ZAPRASZAMY!

Netflix prezentuje zapowiedź 2. sezonu serialu „Marvel: Jessica Jones” (2015) i datę premiery


 

KOMENTARZE:

6 myśli nt. „Showmax Polska: Michał Piróg i Julia Marcell zawładnęli sceną podczas drugiego odcinka SNL Polska!

  1. Ten odcinek biedry był bardzo bardzo nieudany… Tematem przewodnim był homoseksualizm.nue mam nic do Piróga ale oparcie całego prawie odcinka na tym że jest gejem to trochę żenada.
    Zaraziłam się i kolejnych odcinków napewno nie obejrzę.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...