Ucho Prezesa powraca – czwarty sezon debiutuje dziś w Showmax

Facebooktwitter

Showmax Ucho Prezesa S4
Zgodnie z planem wydawniczym Showmax Polska na listopad 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma pierwszy odcinek 4. sezonu serialu Ucho Prezesa:

Czwarty już sezon Ucha Prezesa będzie można obejrzeć tylko na Showmax i w Telewizji WP. W sumie powstanie 14 odcinków.

Niedawno zakończona walka o fotel prezydencki w stolicy to odpowiedni moment, by rozpocząć kolejny sezon intryg w najważniejszym gabinecie w Polsce. Co na temat wyniku wyborów ma do powiedzenia Prezes, jego zausznik – Mariusz oraz cała świta oddanych współpracowników? Oczekiwanie zakończone – nowy sezon legendarnej satyry politycznej do obejrzenia już od 15 listopada.

Showmax Ucho Prezesa S4

Wszystkie poprzednie sezony (oprócz odcinków specjalnych), nadal dostępne będą na kanale YouTube. Odcinki nowego, czwartego sezonu dostępne będą wyłącznie na Showmax i w Telewizji WP. Premiery nowych odcinków zawsze w czwartki na Showmax, w niedziele w Telewizji WP.

Premiera 1. odcinka 4. Sezonu Ucha Prezesa w Showmax – czwartek, 15 listopada 2018.
Premiera 1. odcinka 4. Sezonu Ucha Prezesa w Telewizji WP – niedziela, 18 listopada 2018r.

O Showmax
Showmax to serwis internetowy – w ramach miesięcznej opłaty umożliwia dostęp do katalogu filmów, seriali i programów dla dorosłych i dzieci online, które można oglądać w dowolnych ilościach, w dowolnym czasie i miejscu – bez reklam. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.

O Telewizji WP
Telewizja WP to uniwersalny kanał telewizyjny dostępny w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie NC+ (kanał 170) oraz u większości operatorów kablowych m.in.: Multimedia (38), UPC (158/116), VECTRA (128), Netia (30), Orange (35), Inea (28), Toya (17). Podstawą oferty programowej jest rozrywka oraz ciekawe i inspirujące programy lifestylowe, rozbudzające ciekawość programy technologiczne i odważne dokumenty. Telewizja WP bawi, rozwija ciekawość świata i inspiruje.

Showmax Ucho Prezesa S4

Ucho prezesa (2017) – serial, sezon 1-3 – 12+ – polska produkcja

Zapraszamy do TEGO gabinetu, na TEJ ulicy, gdzie nasłuchuje TEN prezes. Kto odwiedzi go tym razem? Czy prezes będzie zadowolony?

Gatunek: Komedie
Obsada: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska

S4O1 – Bal manekinów – 13min

Showmax-Ucho-Prezesa-S4E1

Prezes wraca do swojego gabinetu po długiej rekonwalescencji. Mariusz zdaje mu relację z tego, co działo się podczas jego nieobecności a Pani Basia staje na straży w swoim sekretariacie. Wszystko w końcu wraca do normy…

Występują: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Paweł Koślik


Czytaj również:

HBO Polska: Premiera finałowego sezonu kultowego serialu HBO „Gra o tron” w kwietniu 2019

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, film usunięty (13.11.2018)

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner