Halloween i listopad 2018 w ofercie Showmax Polska – zwiastuny i lista premier filmów oraz seriali

Facebooktwitter

showmax
Otrzymaliśmy z Showmax Polska informacje dotyczące premier w ofercie w listopadzie 2018r. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą.

12 listopada to wręcz idealnie wypadające nowe święto w Polsce – tuż po premierze dwóch znakomitych seriali: Prawda o sprawie Harry’ego Queberta i trzeciego sezonu Mr. Robot. Będzie można także obejrzeć nowe odcinki Ucha Prezesa (czwarty sezon tylko na Showmax i w Telewizji WP), jak również SNL Polska – Weekend Update oraz doskonałego na jesienne wieczory – Egzorcysty.

Nie zabraknie też kultowych przebojów, które przeniosą pokolenia w czasy kaset VHS i braku internetu (pojawi się m.in. Dziewczyna z komputera). Dla fanów Hollywood kilka sprawdzonych hitów – w tym Osaczony, Ray i 12 małp. Pojawią się także dwa filmy z Nicolasem Cagem, które przypomną, że nie zawsze znany był tylko z memów (Szyfry wojny i Scott Pilgrim vs. Świat). Międzypokoleniowe oglądanie zapewnią dość ponura animacja – Koralina, ale też kultowy Klub winowajców.

HALLOWEEN W SHOWMAX
Cukierków nie rozdajemy… ale możesz za to najeść się strachu! Showmax przedstawia kolekcję horrorów, thrillerów i kultowych, pastiszowych produkcji na Halloween. Sześć części serii Piątek 13-go, klasyka horroru w wydaniu Stephena Kinga i Davida Lyncha, trylogia Milczenia owiec, a także jeden z nielicznych polskich horrorów. To tylko niektóre przerażające tytuły, jakie będzie można obejrzeć na Showmax.


EGZORCYSTA sezon 3 – NOWE ODCINKI CO TYDZIEŃ OD 31 PAŹDZIERNIKA
Piekielnie zabawna i diabelsko niepoprawna seria przygód Bogdana Bonera rozpoczyna się na nowo! Co Bartosz Walaszek przygotował dla widzów w kolejnym sezonie kultowego formatu?

W noc poprzedzającą 1 listopada na straży wrót do świata żywych staje Egzorcysta, który za drobną opłatą każde diabelstwo odsyła z powrotem do piekieł! Gdyby nie on, mało kto odważyłby się wyjść targować o znicze w obawie przed czyhającymi za rogiem strzygami. Jednak dzięki Bonerowi wszyscy, szykujący się w tym roku na grobbing, mogą czuć się bezpieczni! Egzorcysta zawodowo stawia czoła mrocznym cholerstwom. Zwłaszcza w Halloween roboty ma od “licha”! W trzecim sezonie animacji Walaszka, ojca Blok Ekipy i Kapitana Bomby, nie zabraknie nagłych wezwań, nowych wyzwań i wyzwisk… od zmór nieczystych!


Channel Zero sezon 2
Historie z dreszczykiem, opowiadane zwykle przy ognisku, w Channel Zero nabierają realnego wymiaru. Tutaj strach uderza dobitniej, a obrazy serwowane przez twórców nieraz staną na przeszkodzie do spokojnego snu. Ten serial obudzi w Tobie najgłębiej skrywane lęki.

Showmax channel-zero

Kolejna odsłona serialu, stanowiącego ekranizację znanej z Internetu creepypasty – przyprawiającej o dreszcz historyjki umieszczonej w sieci. W drugim sezonie główną rolę odgrywa grupa nastolatków, którzy w poszukiwaniu przygody decydują się wejść do mrocznego domu, owianego złą sławą. No-End House, jak nazywają go w opowieściach lokalni mieszkańcy, to budynek, który teoretycznie nie ma końca. Żądni wrażeń licealiści uznają te pogłoski za czcze gadanie, mające ostudzić ich entuzjazm. W chwili, gdy przekraczają próg domu, zmuszeni są pożegnać się nie tylko ze swoim dotychczasowym życiem, ale i rzeczywistością, do której przywykli w normalnym świecie… Od teraz ich wspomnienia, doświadczenia i przekonania stanowić będą wyłącznie pożywkę dla strachu, który w każdym z odwiedzanym w domu pomieszczeń przyjmuje inną formę.

Premiera 2. sezonu mrocznej antologii: 11 października

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner