Halloween i listopad 2018 w ofercie Showmax Polska – zwiastuny i lista premier filmów oraz seriali

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.7]

 

PRAWDA O SPRAWIE HARRY’EGO QUEBERTA

Serial na podstawie bestsellera “Prawda o sprawie Harry’ego Queberta” już 1 listopada na Showmax. Książka wydawnictwa Albatros już 31 października

Serial wyreżyserowany przez zdobywcę Oscara Jean-Jacquesa Annauda (Czarne i białe w kolorze, Siedem lat w Tybecie, Czarne złoto). W tym samym czasie do księgarń trafi uhonorowana Grand Prix du Roman Akademii Francuskiej oraz Prix Goncourt des lycéens powieść Joëla Dickera pod tym samym tytułem.

Showmax The Truth About Harry Quebert;

Dzięki swojej pierwszej powieści młody pisarz Marcus Goldman (Ben Schnetzer – Snowden, Dumni i wściekli) robi oszałamiającą karierę. Ale sława i zachwyty nie trwają wiecznie. Wiosną Marcus przechodzi kryzys twórczy: z braku natchnienia nie jest napisać nawet jednej linijki następnej książki. Wyznaczony termin oddania tekstu zbliża się nieubłaganie, gdy nagle w życiu Marcusa następuje zwrot: jego bliski przyjaciel i mentor, ogólnie szanowany pisarz Harry Quebert – w tę tytułową rolę wcielił się zdobywca Złotego Globu i nominowany do nagrody Emmy Patrick Dempsey (Chirurdzy, Dziecko Bridget Jones) – zostaje aresztowany i oskarżony o zabójstwo. Na terenie posesji Harry’ego odnaleziono szczątki młodej dziewczyny zamordowanej wiele lat wcześniej.


MR. ROBOT sezon 3
Trzeci sezon serialu o genialnym hakerze w walce ze złą do szpiku kości korporacji z Ramim Malikiem w roli głównej. Produkcja ta sprawiła, że kariera aktora nabrała tempa. Plotkuje się nawet, że aktor ma duże szanse na Oscara za rolę w filmie Bohemian Rhapsody, opartym na historii zespołu Queen, w którym zagrał Freddy’ego Mercury’ego.


UCHO PREZESA sezon 4

PREMIERA NOWEGO SEZONU 15 LISTOPADA NA SHOWMAX, NOWE ODCINKI CO CZWARTEK I W NIEDZIELE O 20.00 W TELEWIZJI WP

SNL POLSKA WEEKEND UPDATE

NOWE ODCINKI W SOBOTY O 21.00 NA SHOWMAX, W NIEDZIELE O 20.20 W TELEWIZJI WP


TOTEM
Handel narkotykami, mafijne wojny, rodzinne dramaty w klimacie paradokumentu. Muzykę do filmu nagrali m. in. Popek Monster, który również wystąpił w epizodzie.

Showmax totem

Premiera: 15 listopada


PRZYPADKI CEZAREGO P.
Serial twórcy 13 posterunku z Cezarym Pazurą w roli głównej, znany widzom z Telewizji Puls. Opowiada historię wziętego niegdyś aktora, który pragnie wrócić do pierwszej ligi, ale nie dość że traci majątek, to jeszcze popada w coraz to nowe tarapaty. W produkcji zobaczyć można także Piotra Zelta.
Premiera: listopad

LEKARZE NA START
Dobrze przyjęty serial, również znany widzom z Telewizji Puls. Historia lekarzy na początku kariery.
Premiera: listopad

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...