Netflix prezentuje zdjęcia z planu drugiej części filmu „Na noże”. Znamy datę premiery

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.8]

Netflix filmy

Detektyw Benoit Blanc powraca rozwiązać kolejną pogmatwaną zagadkę morderstwa. Druga część filmu Na noże ma zaplanowaną premierę na 23 grudnia, tylko na Netflix.

O filmie

W drugiej części filmu Na noże detektyw Benoit Blanc udaje się do Grecji, aby rozwikłać zagadkę morderstwa i wytypować sprawcę z barwnego grona podejrzanych.

Obsada

Daniel Craig, Edward Norton, Janelle Monáe, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr., Jessica Henwick, Madelyn Cline, Kate Hudson i Dave Bautista.

Netflix filmy

  • Scenariusz i reżyseria: Rian Johnson
  • Producenci: Ram Bergman, Rian Johnson
  • Producent wykonawczy: Tom Karnowski

Druga cześć filmu Na noże zadebiutuje 23 grudnia 2022, tylko w ofercie Netflix.

Disney+

Informacje o serwisie Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 221 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali, programów i gier mobilnych w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania – bez reklam i zobowiązań.


 

Polecamy również

Disney+ Day – lista premier na 8 września

Ród smoka – pierwszy odcinek serialu już dostępny w ofercie HBO Max. Mamy nowe zdjęcia

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...