Netflix Polska: premiery i aktualizacje w ofercie – „Snowpiercer”, „Cube” i „DJ Cinderella”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o jeden nowy film oraz o dwa nowe odcinki serialu Snowpiercer. Jeden film został dziś ponownie dodany do oferty.

Nowości

9 i 10, finałowy odcinek Snowpiercer (2020) | serial, sezon 1 | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Ziemia zamarzła, a niedobitki ludzkości żyją w ogromnym pociągu wciąż okrążającym planetę. Czy uda im się przetrwać w tym dusznym środowisku, gdzie tli się rewolucja?

W rolach głównych: Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Mickey Sumner

Pierwsze dwa odcinki sezonu 1. od 25.05.2020 – Ziemia zamarzła, a niedobitki ludzkości żyją w ogromnym pociągu wciąż okrążającym planetę. Czy uda im się przetrwać w tym dusznym środowisku, gdzie tli się rewolucja?

 

S1O9 – 9. Pociąg pragnął krwi – 44 min

Netflix seriale

Komendant Grey, Ruth i Folgerowie opracowują plan ataku na buntowników. Leyton poznaje przerażającą prawdę. Pojmana Melanie czeka na wyrok.
Obejrzyj 994 wagony.

 

S1O10 – 10. 994 wagony – 45 min – odcinek finałowy

Netflix seriale

Zmiana dowodzących doprowadza do chaosu w pociągu. Zaskakujące wydarzenie niektórych napełnia nadzieją, a innych — strachem.

 

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale science fiction, Seriale o tematyce społecznej, Seriale w konwencji thrillera, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Cyberpunk
Kategorie: Mocny, Osobisty, Mroczny

Siedem lat po tym, jak świat zamienił się w skute lodem pustkowie, ostatni pozostali przy życiu ludzie próbują przetrwać na pokładzie gigantycznego pociągu o nazwie Snowpiercer. Okrążając nieustannie świat, Snowpiercer ciągnie 1001 wagonów podzielonych na klasy: bogaci jadą z przodu, a ubodzy w ogonie. Oto opowieść o tym, co się dzieje, kiedy ciemiężeni przez całe życie ludzie postanawiają stawić opór i podnieść bunt.

Wszyscy pasażerowie są proszeni o uwagę. Pan Wilford pragnie powiedzieć kilka słów na temat rzekomych zamieszek w ostatnich wagonach. Państwa bezpieczeństwo jest dla nas najwyższym priorytetem. Porządek zostanie przywrócony.

Cube (1997)
film – 1g30m – 6,85/10

Szóstka ludzi zostaje zamknięta w labiryncie połączonych sześcianów. Nie wiedzą, jak się tam znaleźli, dlaczego to oni zostali wybrani ani jak znaleźć drogę do wyjścia.

Powrót do oferty od 13.07.2020

DJ Cinderella (2019)
film – 1g35m

Zbuntowana i rozczarowana miłością nastolatka postanawia skoncentrować się na karierze DJ-ki. Jednak na jej drodze staje uroczy gwiazdor popu.

W ofercie od: 2020-07-13

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska 12.07.2020

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „Pokémon: Detektyw Pikachu”, „Do gwiazd” i „Abou Leila”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner