“Informator”, “Głodni i razem” oraz “Prawdziwa gwiazda”. Nowe europejskie produkcje Max Original z premierą 1 kwietnia w ofercie HBO Max

Facebooktwitter

hbo max seriale

W piątek, 1 kwietnia w ofercie HBO Max zaplanowana została premiera polskiego serialu Odwilż, ale również trzech nowych produkcji Max Original z Europy Środkowej. Będą to węgierski serial obyczajowy Informator oraz dwa programy lifestylowe – czeski Głodni i razem, oraz rumuński Prawdziwa gwiazda.

Informator (The Informant)

Akcja węgierskiego serialu obyczajowego Informator osadzona jest w 1985 roku. Śledzimy w niej losy dwudziestoletniego Geriego, który przeprowadza się z małego węgierskiego miasteczka do Budapesztu, aby zapisać się na Uniwersytet Ekonomiczny. Chłopak dołącza tam do śmietanki towarzyskiej kampusu: reformatorskiej grupy, której przewodzi młody student Zsolt Száva. Jego życie wypełniają imprezy, dziewczyny i polityczne debaty. Ale Geri skrywa pewien sekret – został zwerbowany przez komunistyczną bezpiekę, by donosić na Szávę i jego plany obalenia reżimu.

 

Głodni i razem (Spolu & Hladovi aka. Czech it Out!)

Głodni i razem to pierwszy czeski program lifestylowy Max Original. Produkcja zabierze widzów w podróż przez Republikę Czeską, aby odkryć wiele ciekawych zakątków, kulinarnych i nie tylko. – „Uwielbiam niesamowitą mieszankę widoków, przyrody i doświadczeń. Uwielbiam odkrywać kulinarne cuda w najbardziej zacisznych miejscach naszego pięknego kraju. Wielkie rzeczy na scenie kulinarnej dzieją się również w małych wioskach” – mówi 41-letni Lukáš Hejlík, najbardziej wpływowy smakosz w Czechach. Z takim spojrzeniem na świat, regularnie zabiera na weekendowe wycieczki swoją 14-letnią córkę Klarę – nastoletnią scenarzystkę i miłośniczkę mangi. Podczas wspólnych podróży dzielą swój czas równo między jedzenie, kulturę i rekreacje na świeżym powietrzu. Wspólnie rozwiązują wszystkie problemy, które spotykają na swojej drodze. Od dwunastu lat mieszkają osobno i spędzają razem tylko dwa długie weekendy w miesiącu. Mimo dobrej woli po obu stronach nie mogą jednak uniknąć sporadycznych, a właściwie dość regularnych kłótni.

Prawdziwa Gwiazda (One True Singer)

Prawdziwa gwiazda to pierwsze europejskie muzyczne show produkcji Max Original, którego celem jest wyłonienie kolejnej muzycznej gwiazdy Rumunii. Program zabiera widzów za kulisy przemysłu muzycznego i zdradza, co tak naprawdę jest potrzebne, aby dotrzeć na sam szczyt. Choreografowie, fotografowie, reżyserzy, kompozytorzy, producenci, styliści, influencerzy – wszyscy eksperci z branży łączą siły, żeby wyłonić prawdziwą gwiazdę. Setki osób próbowało, ale tylko czternastu młodym artystom udało się zaimponować jury, w którym zasiadają Alex Cotoi, Alina Eremia, Șerban Cazan oraz Bruja. Wybranym uczestnikom udało się dostać do domu Prawdziwej gwiazdy, gdzie będą walczyć o nagrodę w wysokości 100 000 euro – połowę kwoty w gotówce i kontrakt o wartości 50 000 euro z Global Records. Jakie wyzwania na nich czekają? To będzie prawdziwa rewolucja.


Premiera wszystkich trzech nowych europejskich produkcji Max Original odbędzie się 1 kwietnia w ofercie HBO Max:

– Informator (The Informant) – premiera: 1 kwietnia, odc. 1 oraz 2; kolejne co tydzień po jednym

– Głodni i razem (Czech it Out!) – premiera: 1 kwietnia, odc. 1 oraz 2; kolejne co tydzień po dwa

– Prawdziwa Gwiazda (One True Singer) premiera: 1 kwietnia, odc. 1 oraz 2; kolejne co tydzień po jednym


 

Polecamy również

Kwietniowe premiery na Netflix – oficjalna lista filmów i seriali

Marzec 2022 w ofercie HBO Max – nowe filmy i seriale – aktualizacja

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner