Netflix Polska: Materiał zza kulis serialu „Przeklęta”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix Polska udostępnił dziś materiał zza kulis serialu Przeklęta.

O tym, jak powstawał fantastyczny świat Przeklętej opowiadają m.in. Katherine Langford, Daniel Sharman, Gustaf Skarsgard i Devon Terrell.

Premiera serialu już w ten piątek, 17 lipca 2020r w ofercie Netflix.

Poznaj fantastyczny świat „Przeklętej” — genialnej wersji legendy arturiańskiej opowiedzianej przez Franka Millera i Thomasa Wheelera. 

Przeklęta, serial na podstawie powieści z listy bestsellerów magazynu New York Times, jest nową wersją legendy arturiańskiej opowiedzianą z perspektywy Nimue, młodej kobiety z tajemniczymi zdolnościami, której przeznaczeniem jest zostać potężną (i tragiczną) Panią Jeziora. Po śmierci swojej matki Nimue zyskuje nieoczekiwaną pomoc ze strony Artura, skromnego najemnika, z którym wyrusza na misję znalezienia Merlina i dostarczenia mu starożytnego miecza. Podczas swojej podróży Nimue staje się symbolem odwagi i rebelii przeciwko przerażającym Czerwonym Paladynom i dowodzącym nimi królem Utherem. Przeklęta jest opowieścią o dojrzewaniu, która porusza zagadnienia bliskie współczesnemu widzowi, takie jak destrukcja środowiska naturalnego, terror religijny, bezsens wojny i znajdywanie odwagi, by pociągnąć innych do walki z niemożliwym do pokonania wrogiem.


Przeklęta (2020) | serial, sezon 1 |

Opis Netflix: Młoda buntowniczka Nimue, władająca tajemniczymi mocami i legendarnym mieczem, łączy siły z czarującym najemnikiem Arturem. Razem podejmują się misji uratowania jej ludu.

W rolach głównych: Katherine Langford, Devon Terrell, Gustaf Skarsgård
Twórcy: Frank Miller, Tom Wheeler

Katherine Langford („13 powodów”) i Devon Terrell („Barry”) grają główne role w nowej wersji legend arturiańskich.

 

Gatunki: Seriale fantasy, Seriale oparte na literaturze, Seriale i programy dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe
Kategorie: Brutalny, Mocny


Polecamy również

Netflix Polska: premiery i aktualizacje w ofercie – „Snowpiercer”, „Cube” i „DJ Cinderella”

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „Pokémon: Detektyw Pikachu”, „Do gwiazd” i „Abou Leila”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner