Gang Zielonej Rękawiczki – Netflix prezentuje zwiastun nowego polskiego serialu

Facebooktwitter

Netflix seriale

Magdalena Kuta, Małgorzata Potocka i Anna Romantowska w głównych rolach najnowszej komedii Netflix Gang Zielonej Rękawiczki

Ośmioodcinkowa komedia kryminalna – Gang Zielonej Rękawiczki – to historia trzech nieuchwytnych, szlachetnych złodziejek: Zuzy, Kingi i Alicji, które po nieudanym napadzie ukrywają się w cichym domu opieki. Podczas gdy policja depcze im po piętach, tajemniczy gang kontynuuje swoje działania dając drugą młodość starszym mieszkańcom ośrodka, którym zarządza przebiegła i bezwzględna Marzena (Beata Bandurska).

Premiera serialu zaplanowana jest na 19 października 2022 r.

Netflix seriale

Kim jest Gang Zielonej Rękawiczki?

Zuza (Magdalena Kuta) to doświadczona pilotka myśliwców. Kobieta doskonale zorganizowana, zimna i zdystansowana, a przy tym piekielnie inteligentna i złośliwa.

Kinga (Małgorzata Potocka) jest kustoszką sztuki, która jako rasowa hedonistka żyje pełnią życia. Uwielbia dużo mówić, jest głośna i bardzo energiczna.

Alicja (Anna Romantowska) to eteryczna i wrażliwa outsiderka, dla której najważniejsze jest jej życie wewnętrzne oraz duchowy i emocjonalny rozwój. Alicja jest spokojną i delikatną duszą z błyskotliwym poczuciem humoru, która sprawnie żongluje celnymi ripostami.

Utalentowany gang trzech przyjaciółek ściga zgrany duet śledczych – Gujska (Karolina Rzepa) oraz Alfred (Mirosław Zbrojewicz), podczas gdy tajemniczy Igor (Andrzej Grabowski)  stąpa im po piętach.

W role mieszkańców Drugiego Domu wcielają się znani i lubiani aktorzy m.in. Tomira Kowalik, Józef Duriasz, Olgierd Łukaszewicz, Anna Korzeniecka, Elżbieta Karkoszka, Mirosława Maludzińska, Elżbieta Gaertner, Wojciech Duryasz oraz Zdzisław Wardejn.

Disney+

Informacje o serialu:

  • Gatunek:komedia/komedia kryminalna
  • Liczba odcinków: 8 (czas trwania odcinków: ok. 30 min)
  • Obsada:  Magdalena Kuta, Małgorzata Potocka, Anna Romantowska, Beata Bandurska, Karolina Rzepa, Mirosław Zbrojewicz, Andrzej Grabowski, Tomira Kowalik, Mirosława Maludzińska, Wojciech Duryasz, Olgierd Łukaszewicz, Józef Duriasz, Anna Korzeniecka, Elżbieta Karkoszka, Elżbieta Gaertner, Zdzisław Wardejn
  • Reżyseria: Tadeusz Śliwa
  • Scenariusz: Anna Novák-Zemplińska, Joanna Hartwig-Skalska
  • Scenografia: Janusz Mazurczak
  • Kostiumy: Emilia Czartoryska
  • Produkcja: Baboo Production, Magdalena Jaworska
  • Producentka kreatywna: Baboo Production, Daria Drzewiecka

 

Gang Zielonej Rękawiczki | Oficjalny zwiastun | Netflix

Informacje o serwisie Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 221 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali, programów i gier mobilnych w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania – bez reklam i zobowiązań.


 

Polecamy również

Świat RODU SMOKA na Wawelu – serialowy tron wraz ze smoczą czaszką i szeregiem atrakcji w Krakowie

Wrzesień w HBO Max – ramówka na 15-30 września – oficjalna lista premier

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner