HBO GO Polska – dzisiejsza premiera (12.09.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.8]

Rellik

Dzisiaj w serwisie HBO GO Polska premierę ma pilot nowego serialu koprodukcji BBC i Cinemax. Kolejne odcinki będą ukazywały się w tygodniowym odstępie.

Rellik (2017- ) – serial kryminalny, sezon 1 – 18+ – polski lektor. Dostępne do: 10.09.2020

Gabriel Markham (Richard Dormer) jest niestrudzonym detektywem, który pracuje w wydziale zabójstw. Pełen tajemnic, charyzmatyczny mężczyzna obsesyjnie ściga bezwzględnego seryjnego mordercę. Sprawa odcisnęła na nim ogromne, zarówno psychiczne jak i fizyczne, piętno. W pracy pomaga mu błyskotliwa partnerka Elaine (Jodi Balfour).

Mroczny, zrealizowany w niekonwencjonalny sposób serial sensacyjny autorstwa braci Harry’ego i Jacka Williamsów (serial Zaginiony). Cała historia opowiedziana jest od tyłu i zaczyna się od złapania przez policjantów długo poszukiwanego seryjnego mordercy. Następnie pokazane są wydarzenia, które miały miejsce wcześniej.

W rolach głównych: Richard Dormer, Jodi Balfour, Reece Ritchie, Kieran Bew, Peter Coe.

S1:O1 – 56 min.

KOMENTARZE:

4 myśli nt. „HBO GO Polska – dzisiejsza premiera (12.09.2017)

  1. Czy często się zdarza, że HBO dodaje tylko lektora? Myślałam, że zawsze są i napisy i lektor… a ostatnio takie seriale jak Sprawa Idealna, Gwiazda Szeryfa, Biała Królowa maja tylko polskie audio… Szkoda trochę.

    • Sprawa idealna tylko z lektorem? O fuuuuu 🙁 Ja wiem, że np. Ant-man był albo z dubbingiem albo z napisami, lektora zwyklego nie było.

    • Witam,
      Podbija pytanie o przyczynę braku polskich napisów w nowo dodanych produkcjach na hbogo? Co ciekawe brak jest na hbogo przy korzystaniu z przeglądarek internetowych – na androidzie napisy są (Gwiazda szeryfa itd). Czy można prosić, aby ktoś z serwisu dowiedział się, co jest grane? Sam spróbuję skontaktować z UPC, ale wiem jak to wygląda, wiec nie spodziewam się odp z tej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...