HBO GO Polska – dzisiejsza premiera i aktualizacja (26.01.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.3]

MUSTANG

Serwis HBO GO Polska wzbogacił dzisiaj swoją ofertę o nowy odcinek serialu i film:

Mustang (2015) – obyczajowy – 12+ – polskie napisy i lektor – 93 min. Dostępne do: 31.12.2017

Małe, nadmorskie miasteczko w północnej Turcji. Zbliża się lato. Lele (Güneș Șensoy) i jej cztery siostry wracają ze szkoły do domu. Po drodze bawią się niewinnie z kolegami. Postronni obserwatorzy uznają jednak ich zachowanie za zbyt frywolne. Wybucha skandal. Bogu ducha winne dziewczynki zostają zamknięte w domu. Rodzina decyduje, że trzeba jak najprędzej wydać każdą z nich za mąż. Zdesperowane siostry postanawiają walczyć o swoją niezależność.

Wyróżniony nominacją do Oscara dla najlepszego filmu zagranicznego debiut reżyserski Turczynki Deniz Gamze Ergüven. Produkcja spotkała się z entuzjazmem krytyków i publiczności na całym świecie. Otrzymała liczne nagrody, w tym m.in. pięć statuetek Cezara, Europejską Nagrodę Filmową „Odkrycie Roku” oraz hiszpańską Goyę.

W rolach głównych: Güneș Șensoy, Doğa Zeynep Doğușlu, Elit Ișcan, Tuğba Sunguroğlu, Ilayda Akdoğan.

Six (2017) – miniserial wojenny, sezon 1 – 15+ – polskie napisy i lektor

Miniserial autorstwa scenarzysty Williama Broylesa (Castaway, Apollo 13, Jarhead:żołnierz piechoty morskiej) i weterana wojennych operacji specjalnych Davida Broylesa, śledzący losy współczesnych amerykańskich wojowników z legendarnej Navy SEAL Team Six – najlepszej tajnej grupy bojowej armii amerykańskiej. Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami fabuła opowiada o misji Navy SEAL Team Six z 2014 roku, której celem była eliminacja lidera Talibanu w Afganistanie.

Ośmioodcinkowy serial sensacyjny Six w sposób niezwykle realistyczny pokazuje obraz współczesnej wojny i jej uczestników. Wśród reżyserów produkcji znalazła się m.in. nominowana do Oscara Lesli Linka Glatter (serial Homeland, Ray Donovan). Serial wyprodukowany przez A+E Studios we współpracy z Weinstein Television.

W rolach głównych: Walton Goggins, Barry Sloane, Kyle Schmid, Juan Pablo Raba.

S1:O2 – Her Name is Esther – 40 min. Dostępne do: 18.01.2020

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...