Premiera filmu „Zathura – Kosmiczna przygoda” w ofercie HBO GO Polska

Facebooktwitter

hbo go filmy

Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na kwiecień 2020r. i jego aktualizacjami swoją premierę w ofercie ma dziś jeden film.

Dzisiejsza nowość

Zathura – Kosmiczna przygoda / ZATHURA: A SPACE ADVENTURE (2005) | film, familijny, fantasy | 97m | 12+
IMDb: 6.2/10

Pięcioletni Danny (Jonah Bobo) oraz jego dziesięcioletni brat Walter (Josh Hutcherson) znajdują w piwnicy stare pudełko, w którym ukryta jest tajemnicza gra. Dzięki niej chłopcy przenoszą się w kosmos, gdzie muszą stawić czoła wielu wyzwaniom. Jeśli jednak nie uda im się dotrzeć na planetę zwaną Zathura, na zawsze zostaną uwięzieni w przestrzeni kosmicznej.Udana ekranizacja powieści znanego pisarza dziecięcego Chrisa Van Allsburga. W obsadzie rodzinnego filmu fantasy znaleźli się Jonah Bobo (Kocha, lubi, szanuje), Josh Hutcherson (Igrzyska śmierci), Dax Shepard (serial Parenthood), Kristen Stewart (Królewna Śnieżka i Łowca) oraz wyróżniony statuetką Oscara Tim Robbins (Rzeka tajemnic). Za reżyserię odpowiadał laureat nagrody Saturna Jon Favreau (Księga dżungli).

Reżyseria: Jon Favreau
Obsada: Tim Robbins, Kristen Stewart, Josh Hutcherson, Dax Shepard, Jonah Bobo
Kraj: USA

#zostanwdomu


Polecamy również

Perry Mason – nowy serial HBO z Matthew Rhysem w roli głównej zadebiutuje w HBO GO już 22 czerwca 2020r

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – „Rodzeństwo Willoughby”, ” Bagienna cisza”, „Papież Franciszek i jego przesłanie” i „Pierwsza noc oczyszczenia”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner