Netflix nabywa globalne prawa do filmu „The Starling”

Facebooktwitter

Netflix filmy

Firma Netflix nabyła od firm Limelight, Entertainment One (eOne) i Boies Schiller Entertainment globalne prawa do filmu The Starling.

Komediodramat „The Starling” to wzruszająca historia pewnego małżeństwa, które na różne sposoby próbuje poradzić sobie z bolesną stratą. W obliczu cierpienia Jack postanawia wyjechać, by pogrążyć się w żałobie, a Lilly zostaje w „prawdziwym” świecie, walcząc z poczuciem winy i mroczną tajemnicą, z którą trudno jej żyć. Wkrótce Lilly zaczyna nękać szpak, który uwił gniazdo w jej ogrodzie. Ten czarny ptak uosabia wszystkie problemy kobiety, która popada w obsesję i robi wszystko, by się go pozbyć. W końcu zwraca się do Larry’ego, ekscentrycznego weterynarza ze skomplikowaną przeszłością, który kiedyś był psychologiem. Lilly i Larry zaczynają pomagać sobie nawzajem, analizując swoje problemy i stawiając im czoło — wówczas rodzi się między nimi przyjaźń.

  • Reżyseria: dwukrotnie nominowany do Oscara Theodore Melfi („Ukryte działania”, „Mów mi Vincent”)
  • Scenariusz: Matt Harris („Madame Black”, „Snooze Time”, „43,000 Feet”)
  • Producenci: Dylan Sellers i Chris Parker z firmy Limelight, Theodore Melfi i Kimberly Quinn
  • Producenci wykonawczy: Zack Schiller i David Boies z firmy Boies Schiller Entertainment, Jen Gorton i Zev Foreman z firmy eOne
  • Obsada: dwukrotnie nominowana do Oscara i Złotego Globu Melissa McCarthy („Czy mi kiedyś wybaczysz?”, „Mów mi Vincent”, „Agentka”, „Druhny”), nominowany do nagrody Emmy Chris O’Dowd („Status związku”, „Druhny”, „The Sapphires: Muzyka duszy”), laureat Oscara Kevin Kline („Dave”, „Piękna i Bestia”, „Rybka zwana Wandą”, „Bardzo dziki Zachód”, „Przodem do tyłu”), nominowany do nagrody Emmy Timothy Olyphant („Justified: Bez przebaczenia”, „Go”, „Wyspa strachu”), laureat nagrody Tony Daveed Diggs („Zaślepieni”, „Cudowny chłopak”, „Hamilton”), Skyler Gisondo („Szkoła melanżu”, „W nowym zwierciadle: Wakacje”, „Noc w muzeum: Tajemnica grobowca”), nominowana do nagrody Emmy Loretta Devine („Chirurdzy”, „Zjazd rodzinny”, „Miasto gniewu”), Laura Harrier („Czarne bractwo. BlackKklansman”, „Spiderman: Homecoming”, „Hollywood”), Rosalind Chao („Jak w niebie”, „Zakręcony piątek”, „Klub szczęścia”) i Kimberly Quinn („Ukryte działania”, „Święta w El Camino”, „Mów mi Vincent”)

 

#zostanwdomu


Polecamy również

Premiera filmu „Zathura – Kosmiczna przygoda” w ofercie HBO GO Polska

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – „Rodzeństwo Willoughby”, ” Bagienna cisza”, „Papież Franciszek i jego przesłanie” i „Pierwsza noc oczyszczenia”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner