Przyjaciele – Od dzisiaj wszystkie sezony serialu dostępne w ofercie HBO GO

Facebooktwitter

hbo go seriale

Od dzisiaj w HBO GO dostępne są już wszystkie sezony wielokrotnie nagradzanego i uwielbianego przez fanów serialu Przyjaciele.

Przyjaciele to jeden z najbardziej cenionych seriali telewizyjnych, zdobywca wielu nagród Emmy® i Złotego Globu oraz licznych nominacji. To inteligentna komedia, która zagląda w serca i umysły grupy przyjaciół mieszkających w Nowym Jorku.

236 odcinków Przyjaciół zostało nakręconych w studio Warner Bros. Television w Burbank w Kalifornii. W rolach głównych wystąpili: Jennifer Aniston jako Rachel Green, Courteney Cox jako Monica Geller, Lisa Kudrow jako Phoebe Buffay, Matt LeBlanc jako Joey Tribbiani, Matthew Perry jako Chandler Bing oraz David Schwimmer jako Ross Geller.

hbo go seriale

Twórcami Przyjaciół są Marta Kauffman oraz David Crane, którzy wraz z Kevinem Brightem pełnili także obowiązki producentów wykonawczych. Serial premierowo emitowany był od września 1994 roku do maja 2004 roku.

hbo go seriale

Na dziesięć sezonów serialu Przyjaciele (Friends) składa się łącznie 236 odcinków. Wszystkie dostępne są już w serwisie HBO GO.


 

Polecamy również

Netflix: Premiera oficjalnego zwiastunu filmu Zacka Snydera „Armia umarłych”

Świat spokoju – nowy rodzaj programu łączący hipnotyzujące obrazy z narracją największych gwiazd debiutuje w ofercie HBO GO

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner